Koala nie pozwala!

Wydawnictwo: Bajka
Emilia Dziubak
gobliny

Ten osobnik ma charakterek!

Młodzi, starsi, duzi, mali! Oto książka o Koali. Autor zwięźle w niej opowie, co Koali siedzi w głowie. Nadstawiajcie zatem uszu: czas na bajkę prosto z buszu!

PS. Książka ta udoskonali waszą wiedzę o Koali.

Ilustrowała Emilia Dziubak.

„Ta książeczka
wam opowie,
co Koali
siedzi w głowie”

„Koala nie pozwala”, to pierwsza książeczka w zbiorze mojej córki, którą zachwyciła się cała rodzinka. I nic dziwnego, że ja kompletnie wymiękłam, w końcu uwielbiam dziecięce nowości wydawnicze i co jakiś czas zakochuję się bez pamięci w jakiejś perełce. Nic też dziwnego, że Koalę z marszu pokochała Maj, bo książka jest idealna dla maluchów i już sześciomiesięczna Bobasa z zachwytem oglądała ilustracje. Ale to Tata jest w naszym domu największym fanem Koali. Zakumplowali się od pierwszej strony i książka Rafała Witka na dobre wpasowała się w nasz repertuar codziennego czytania. I została w nim do dziś, więc towarzyszy nam już od prawie roku i ani trochę się nie nudzi.

Bo Koala jest genialny. Przede wszystkim przepiękny wizualnie – to od niego zaczęła się nasza miłość do ilustracji Emilii Dziubak. Rysunki są zabawne, szczegółowe, w cudownych kolorach i zajmują spokojnie 80% książki. Uwielbiam ekspresyjną mimikę Koali i jego...

Drobinka | 2017-02-24
Przeczytana: 24 lutego 2017

Książeczka całokartonowa.
Na każdej stronie rymowane hasło jak się zachować i nie narazić koali, czyli trochę o szacunku do zwierząt.
Bardzo ładne ilustracje, koala przypomina na nich starszego pana, więc zakres porad można łatwo rozszerzyć na np. dziadków.

zaczytanasowka | 2017-03-15
Przeczytana: 15 marca 2017

Kochani ta książka jest fantastyczna :)
Bardzo śmieszna, życiowa i ma ma przepiękne ilustracje :)
O Koali który jest sympatyczny, ale ma swoje humorki :)
Polecam
www.zaczytanasowka.bloog.pl

jouaska | 2016-09-16

Przepiękne ilustracje do zgrabnych haseł dotyczących zwierzęco-dziecięcego savoir vivre.

asiouek | 2017-12-12
Przeczytana: październik 2016

Uroczy, śmieszny, sympatyczny, radosny...

Hit sezonu zimowego 2016/2017 w naszym domowym rankingu literatury dla najmłodszych. Pierwszy wierszyk, który mój dwuletni syn pokochał i którego fragmentów nauczył się na pamięć.

Ja z kolei zapałałam miłością do Emilii Dziubak i od tej pory śledzę na bieżąco jej nowe publikacje.

Gdy koalę czytasz z rana,
uśmiech w kształcie masz banana.

Gdy wieczorem do podusi,
to z chichrania się udusisz.

Petra | 2016-04-27
Na półkach: Przeczytane, Dzieciowe, 2016
Przeczytana: 27 kwietnia 2016

"Zanim wtulisz twarz w Koalę, wytrzyj smarki, żadnych ale"
"By uniknąć ran na ciele, daj koali spać w niedzielę"
Tak! Utożsamiam się z Koalą! Dzieci trzeba uczyć respektowania granic innych osób ;) Chcę spać w niedzielę...

skowronekwokularach | 2018-10-22
Przeczytana: 22 października 2018