Hitler prywatnie

83-900386-5-X
Hitler, nazizm
historia
Getos

"Urodził się na swoje i całego świata nieszczęście" - mówił wielki pisarz niemiecki Tomasz Mann o Hitlerze, jednej z najbardziej ponurych postaci XX wieku. Co pchnęło go na drogę politycznej kariery i w konsekwencji gigantycznej zbrodni? Jak postępował w życiu prywatnym, czy miał przyjaciół, kochał kobiety, czy wierzył w Boga? Jakim Adolf Hitler był prywatnie?

źródło opisu: Wydawnictwo Troja, 2000

źródło okładki: zdjęcie autorskie

_BB | 2012-03-19

Dużo ciekawych faktów oraz rzadko publikowanych zdjęć.

Dominika Kra | 2015-07-02

Książka zawiera wybrane elementy z biografii Adolfa H., np. stosunki z kobietami, religijność, czy stół. Jeśli chcesz komplementarnej biografii, to nie jest książka dla ciebie. Warto przeczytać, jako zbiór ciekawostek. Interesujące fotografie.

arhkym | 2013-06-03
Przeczytana: 16 czerwca 2013