Droga do rozbioru Polski 1918-1939. Nowe ustalenia

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
83-05-13391-5
historyczna

Piśmiennictwo światowe poświęcona paktowi Ribbentropa i Mołotowa liczy dziś setki tomów i tysiące artykułów w czasopismach. Znaczną część tych prac stanowią publikacje w języku polskim. Nie było jednak dotąd wśród nich książki, która by w sposób przejrzysty i dostępny dla czytelnika nie będącego zawodowym historykiem przedstawiała stan wiedzy naukowej na ten temat, opartej na autentycznych źródłach, nie zawierając jednocześnie autorskich domysłów i fantazjowania.

Niebieskieoprawki | 2016-03-22
Vltima_Ratio_Regvm | 2016-03-19