Seks, lunch i warszawskie garnitury

Wydawnictwo: Elipsa
9788376401959
literatura piękna
MadziaR

Renata to przedsiebiorcza trzydziestoparolatka, która pozornie ma wszystko - dobrą pracę, mieszkanie, narzeczonego. Pewnego dnia dowiaduje się jednak, że jej wybranek, Michał ma osobliwe hobby - lubi korzystać z usług prostytutek. Renata początkowo wpada w złość, później postanawia, że lepiej poznać wroga, czyli świat warszawskiego seksbiznesu. Odkrywa, że jest on nastawiony wyłącznie na to, by zaspokajać męskie potrzeby. A dlaczego my, kobiety, nie możemy mieć podobnej frajdy? A może by tak otworzyć ekskluzywny seksklub wyłącznie dla kobiet? Inteligentna, zabawna lektura z feministycznych pazurem.

źródło opisu: Wydawnictwo Elipsa Sp. z o.o. Warszawa

źródło okładki: www.milionkobiet.pl

elentari | 2016-05-06

Miał być chyba manifest całkowitego wyzwolenia, wyszła nudna i pretensjonalna sztampa z papierowymi bohaterami, naiwnym wyuzdaniem i przydługimi opisami jedzenia grzanek i seksu grupowego (oba tak samo mało ekscytujące).

Paula Bry | 2013-10-02
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 02 października 2013

Książkę czyta się naprawdę szybko i przyjemnie, a tytuł do tego zachęca. Gorąco polecam!

MadziaR | 2012-03-16
Przeczytana: 13 marca 2012

"Seks, lunch i warszawskie garnitury" to książka jakiej do tej pory chyba nie było.
Cała akcja zaczyna się, gdy główna bohaterka Renata odkrywa, że jej narzeczony chętnie korzysta z usług prostytutek. Dziewczyna postanawia wtedy poszukać domu publicznego, który miałby w swojej ofercie usługi dla pań. Wtedy okazuje się, że warszawski seksbiznes jest nastawiony wyłącznie na spełnianie zachcianek panów. W głowie Renaty rodzi się pomysł stworzenia takiego miejsca dla kobiet...
Książka może wzbudzać kontrowersje, ponieważ jest odważna i feministyczna w swej treści.