Od słów do dialogu. Tysiące sposobów mówienia i słuchania

Wydawnictwo: Wydawnictwo Franciszkanów "Bratni Zew"
poradniki

Żyć to rozmawiać i słuchać. Życie wszystkich ludzi to zaślubiny ze słowami. Kroczymy wraz z nimi od rana do wieczora. Towarzyszą nam jak oddech. Rozmawianie jest koniecznością i przyjemnością jest jednak również wyzwaniem. Każde spotkanie z naszymi bliźnimi obnaża nasz stosunek wobec słów, tych właściwych i tych niewłaściwych, tych, które jednoczą i które dzielą. I jedne i drugie zamieszkują w nas. My jesteśmy naszymi słowa. Nic tak nas nie przedstawia i jednocześnie nie zdradza jak słowa.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!