Podręcznik do samodzielnego zwalczania raka

Wydawnictwo: Sadome
poradniki

Innowacyjne i przyszłościowe spojrzenie na chorobę nowotworową i na życie, a także nowatorski pomysł na stawienie czoła przeszkodom, jakie piętrzy przed nami życie.Poznając historię Laurity, Ramona, Kateriny, Kike, Pola, Rafy i Justina, uświadamiamy sobie, że mamy w swoim zasięgu nieskończoną liczbę narzędzi, których możemy użyć, aby osiągnąć w życiu szczęście i przezwyciężyć samych siebie. A najważniejszym z tych narzędzi jest nasze ciało.Podręcznik ten jest oparty na metodzie TRCD (Technika Odzyskiwania Równowagi Cielesnej Damun) i został napisany przez jej twórczynię w sposób tak pełny ciepła i człowieczeństwa, że z pewnością poruszy wielu czytelników.

vaporous | 2016-05-03