ECR Efficient Consumer Response. Łańcuch dostaw zorientowany na klienta

Wydawnictwo: Instytut Logistyki i Magazynowania
biznes, finanse

Seria: Biblioteka LogistykaKsiążka, którą Czytelnik bierze do ręki, zawiera spory ładunek poznawczy. Jest jedną z pierwszych publikacji na polskim rynku wydawniczym poświęconą wyłącznie strategii ECR, a z pewnością pierwszą, która ujmuje ją tak szeroko. Dotąd problematyka ta była poruszana fragmentarycznie przy okazji omawiania różnych aspektów zarządzania. Liczne publikacje poruszały głównie praktyczne aspekty jej wykorzystania, bazując na wynikach projektów pilotowych i rozwiązaniach cząstkowych będących dorobkiem grup roboczych i organizacji krajowych ECR, których w Europie jest kilkanaście.Książka ułatwia zrozumienie, czym jest ECR i gdzie może znaleźć zastosowanie. Jej adresatem są firmy, które współpracując w łańcuchach dostaw, dostarczają konsumentom produkty wypełniające codzienny koszyk zakupów. Przeczyta ją również z ciekawością każdy, kto interesuje się problemami dystrybucji oraz rozwojem technologii informatycznych wspomagających front sprzedaży i procesy zachodzące na jego zapleczuDr inż. Ireneusz Fechner, Instytut Logistyki i Magazynowania, Dyrektor Biura ECR Polska

Piotr Barczak | 2013-11-20
gorhon | 2012-04-04