rozwińzwiń

Sztuka negocjacji prawniczych

Okładka książki Sztuka negocjacji prawniczych Bartosz Brożek, Jerzy Stelmach
Okładka książki Sztuka negocjacji prawniczych
Bartosz BrożekJerzy Stelmach Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
176 str. 2 godz. 56 min.
Kategoria:
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo:
Wolters Kluwer Polska
Data wydania:
2010-01-01
Data 1. wyd. pol.:
2010-01-01
Liczba stron:
176
Czas czytania
2 godz. 56 min.
Język:
polski
ISBN:
978-83-264-1143-4
Tagi:
negocjacje prawnicze
Średnia ocen

6,2 6,2 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki

Porównaj ceny

i
Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży. Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę. Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.
Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Książki autora

Okładka książki Ciekawość Bartosz Brożek, Michał Heller, Jerzy Stelmach
Ocena 6,8
Ciekawość Bartosz Brożek, Mic...
Okładka książki Psychologia potoczna w myśleniu prawniczym Łukasz Kurek, Jerzy Stelmach
Ocena 7,0
Psychologia po... Łukasz Kurek, Jerzy...
Okładka książki Kolekcja, kolekcjoner, kolekcjonowanie Waldemar Andzelm, Michał Borowik, Wojciech Fibak, Bogusław Habrat, Rafał Jablonka, Grażyna Kulczyk, Werner Muensterberger, Krzysztof Musiał, Cezary Pieczyński, Maria Anna Potocka, Jarosław Przyborowski, Jerzy Starak, Andrzej Starmach, Jerzy Stelmach, Sławomir Stępniewski
Ocena 7,0
Kolekcja, kole... Waldemar Andzelm, M...
Okładka książki Szkice z filozofii głupoty Bartosz Brożek, Michał Heller, Jerzy Stelmach
Ocena 6,4
Szkice z filoz... Bartosz Brożek, Mic...

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Instytucje gospodarki rynkowej Marcin Smaga, Tadeusz Włudyka
Ocena 6,5
Instytucje gos... Marcin Smaga, Tadeu...
Okładka książki Prawo międzynarodowe publiczne Remigiusz Bierzanek, Janusz Symonides
Ocena 6,7
Prawo międzyna... Remigiusz Bierzanek...
Okładka książki Prawo rzymskie. U podstaw prawa prywatnego Wojciech Dajczak, Tomasz Giaro, Franciszek Longchamps de Bérier
Ocena 5,9
Prawo rzymskie... Wojciech Dajczak, T...
Okładka książki Historia doktryn politycznych i prawnych Krystyna Chojnicka, Henryk Olszewski
Ocena 6,8
Historia doktr... Krystyna Chojnicka,...

Oceny

Średnia ocen
6,2 / 10
14 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE

Sortuj:
avatar
19
8

Na półkach:

Bardzo ciekawa pozycja, wyczerpująco podsumowuje zaproponowany podział modeli negocjacyjnych. Pozostawia lekki niedosyt w kwestii kryteriów tegoż podziału ( pewne próby obrony modelu argumentacyjnego kontra leseferyści implikują minimum wartości etycznej dla każdego z tych modeli, co - choć wytknięcie tego samo w sobie jest może nieadekwatnym dla tematu puryzmem - wyklucza autonomiczne stosowanie dwóch pozostałych modeli).

Niemniej jednak, jako kompendium mające dostarczyć narzędzi praktycznych do negocjacji, jest to świetna i potrzebna na rynku pozycja wydawnicza.

Bardzo ciekawa pozycja, wyczerpująco podsumowuje zaproponowany podział modeli negocjacyjnych. Pozostawia lekki niedosyt w kwestii kryteriów tegoż podziału ( pewne próby obrony modelu argumentacyjnego kontra leseferyści implikują minimum wartości etycznej dla każdego z tych modeli, co - choć wytknięcie tego samo w sobie jest może nieadekwatnym dla tematu puryzmem - wyklucza...

więcej Pokaż mimo to

avatar
1
1

Na półkach:

Ktoś kto przeglądałby tę książkę w księgarni, po spisie treści mógłby pomyśleć, że spotka się z praktycznym podejściem do tematu, wręcz w stylu amerykańskich poradników biznesowych z gotowymi rozwiązaniami. Pozycja jest jednak zdecydowanie akademicka. Dla kogoś kto nie miał nigdy do czynienia z negocjacami może momentami wydawać się nieco abstrakcyjna. Nie jest to wada, ale to wygląda tak jakby wydawca sam narzucił autorom, pracownikom naukowym, przyswajalną marketingowo formę. Myślę jednak, że książka byłaby paradoksalnie "strawniejsza" przy swobodniejszym, bardziej wykładowym ujęciu. Zyskałaby też na tym powaga samej treści.

Ktoś kto przeglądałby tę książkę w księgarni, po spisie treści mógłby pomyśleć, że spotka się z praktycznym podejściem do tematu, wręcz w stylu amerykańskich poradników biznesowych z gotowymi rozwiązaniami. Pozycja jest jednak zdecydowanie akademicka. Dla kogoś kto nie miał nigdy do czynienia z negocjacami może momentami wydawać się nieco abstrakcyjna. Nie jest to wada, ale...

więcej Pokaż mimo to

avatar
419
391

Na półkach:

Jak dla mnie jest, to bełkot pseudonaukowy. Współczuje wszystkim studentom, którzy muszą czytać tego typu gnioty. To wstyd, że ludzie, którzy nie mają praktyki biznesowej, są w stanie pisać tego typu książki. Omijać bardzo szerokim łukiem! Wyłącznie dla teoretyków, którzy wykładają swoją wiedzę w kręgach naukowych. Żaden przedsiębiorca, nie odnajdzie się w tej książce. Najnudniejszy wykład przy tej książce, to pikuś!

Jak dla mnie jest, to bełkot pseudonaukowy. Współczuje wszystkim studentom, którzy muszą czytać tego typu gnioty. To wstyd, że ludzie, którzy nie mają praktyki biznesowej, są w stanie pisać tego typu książki. Omijać bardzo szerokim łukiem! Wyłącznie dla teoretyków, którzy wykładają swoją wiedzę w kręgach naukowych. Żaden przedsiębiorca, nie odnajdzie się w tej książce....

więcej Pokaż mimo to

avatar
85
20

Na półkach:

Podczas czytania, cały czas miałem wrażenie, że słyszę głos lektora, któż inny miałby nim być jak nie prof. Jerzy Stelmach? Książka bardzo merytoryczna, napisana językiem, który Pan Profesor uznaje i używa na co dzień - czyli prostym.

Podczas czytania, cały czas miałem wrażenie, że słyszę głos lektora, któż inny miałby nim być jak nie prof. Jerzy Stelmach? Książka bardzo merytoryczna, napisana językiem, który Pan Profesor uznaje i używa na co dzień - czyli prostym.

Pokaż mimo to

Książka na półkach

  • Chcę przeczytać
    26
  • Przeczytane
    19
  • Posiadam
    2
  • Prawo
    2
  • Literatura polska
    1
  • Posiadam2
    1
  • 2019
    1
  • Sprzedaż i negocjacje
    1
  • E-book
    1
  • 0) Studia: Prawo
    1

Cytaty

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Sztuka negocjacji prawniczych


Podobne książki

Przeczytaj także