Przywództwo jest sztuką

Wydawnictwo: Business Press Ltd
biznes, finanse

Tłumaczenie Adam JaniszewskiByć może powinniśmy wyrzucić wszystkie książki dotyczące zarządzania z wyjątkiem ostatnio opublikowanego klejnotu, który nazywa się Przywództwo jest sztuką. Inc. MagazineTa książka jest pełna głębokich myśli, jest osobista, ludzka, przemawiająca. Daj ją swojej córce, synowi albo dyrektorowi firmy z listy 500 największych korporacji magazynu Fortune, a wszyscy oni będą cię błogosławić przez następne lata. Tom PetersMax De Pree jest zdumiewający . Bill Clinton, prezydent USATo cudowna książka. Oddaje w sposób doskonały ducha Maxa, a jest on prawdziwie wyjątkową osobą. Ale również ta pozycja mówi więcej na temat przywództwa i robi to w sposób jaśniejszy, hardziej elegancki i bardziej przekonywającym językiem niż wiele innych, znacznie obszerniejszych książek, które wydano na ten temat. Peter F. DruckerNie można jej przeoczyć... niewielka, ale tak pełna duchowych treści, że można ją nosić przy sobie niczym książeczkę do nabożeństwa i pod wieloma względami, rzeczywiście nią jest. The Washington PostCudowna, rozgrzewająca serce książka napisana przez człowieka, którego styl przywództwa zmienił organizacje. prof. Charles Handy, autor Wieku przezwyciężonego rozumu i Wieku paradoksu

nukleuzpl | 2015-02-02
Witek Solecki | 2017-01-12
Chaoticreader | 2016-12-12
litpawel | 2015-07-28
kris81CK | 2015-02-13
Na półkach: Chcę przeczytać, #???