Poradnik ogrodnika

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Jak to się dzieje, że wspaniale rosnące rośliny nagle zaczynają więdnąć, dorodne drzewko nie owocuje, a krzew niespodziewanie usycha? Właściciele przydomowych ogródków i działkowcy muszą radzić sobie z niezliczonymi problemami ? autor poradnika również podjął z nimi walkę. Zawalczył ? i wygrał! Teraz prezentuje setkę niezwykle skutecznych sztuczek, dzięki którym Twój ogród wypełni się zielenią i cudowną wonią kwiatów!Zawarte tu wskazówki pozwolą zażegnać najrozmaitsze komplikacje: z ich pomocą ochronisz młode pędy bylin przed żarłocznymi ślimakami, opanujesz do perfekcji sztukę przycinania krzewów ozdobnych i wyjdziesz zwycięsko z batalii z chwastami. Dowiesz się, jakie rośliny dobrze rozwijają się razem, a jakie należy sądzić z dala od siebie. Poznasz sekrety pielęgnacji wielu odmian kwiatów, a nawet skutecznie zapobiegniesz pękaniu kory drzewnej w zimie!