Twórcze myślenie w zarządzaniu

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
biznes, finanse

W jaki sposób zachęcić pracowników do kreatywności i przedsiębiorczości? Jak wpłynąć na ludzi, żeby zaczęli postrzegać problemy nie jako przeszkody na drodze do sukcesu, lecz jako możliwości wprowadzania innowacji? Jak pobudzić leniuchów, aby stali się odważnymi badaczami? Jakie techniki należy stosować w codziennej pracy, by jako szef być przykładem, by inspirować i motywować ludzi do większej kreatywności? Książka ta jest skierowana do menadżerów wszystkich rodzajów firm, którzy chcą dzięki zawartym w niej praktycznym ćwiczeniom zwiększyć efektywność i podnieść poziom oferowanych usług.

Łukasz | 2011-05-26
Przeczytana: 2011 rok