Gwiezdne Wojny. Wojny Klonów: Grievous atakuje!

Wydawnictwo: Hachette
5 (8 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Na ekranach widzowie zobaczyli, jak Wielka Armia Republiki a dowodzona przez Yodę, Mace Windu, Obi-Wan Kenobiego i innych Rycerzy Jedi a wyrusza naprzeciwko stworzonej przez Separatystów nowej armii droidów. Serial aGwiezdne Wojny: Wojny Klonówa cieszył się wówczas olbrzymią popularnością. Dziś zwolenników zyskuje powieść aGrievous atakuje!a, bazująca na trzech odcinkach telewizyjnego cyklu. Dzięki niej czytelnicy lepiej poznają swojego ulubieńca, scybergizowanego generała Grievousa.

MistrzSeller | 2012-04-01
Przeczytana: październik 2009

Książkowa adaptacja kilku odcinków serialu Wojny klonów. Niestety dość średnia.

tuten | 2015-11-17
jasiekdrogba | 2014-08-17