Kijanki

Seria: Biblioteczka Niedźwiadka [SARA]
Wydawnictwo: Sara
837297490X

Wystroiły się kijanki W sukieneczki z wodnej pianki Podziwiały je szczupaki: "Proszę państwa, kto to taki? Nie kijanki, lecz panienki, Takie strojne ich sukienki" Seria kolorowych, bogato ilustrowanych, kartonowych bajeczek prezentuje najbardziej znane i lubiane utwory dla dzieci. Książeczki te są trwałe i "bezpieczne" - posiadają zaokrąglone rogi. Ciągle rozszerzana o nowe tytuły seria...

Seria kolorowych, bogato ilustrowanych, kartonowych bajeczek prezentuje najbardziej znane i lubiane utwory dla dzieci. Książeczki te są trwałe i "bezpieczne" - posiadają zaokrąglone rogi. Ciągle rozszerzana o nowe tytuły seria przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat.

źródło opisu: http://merlin.pl/Kijanki_Jan-Brzechwa

źródło okładki: zdjęcie autorskie