Zgłosuj na książki roku 2017
Leksi88

Pucu! Pucu! chlastu! chlastu! Nie mam rączek jedenastu, Tylko dwie mam rączki małe, Lecz do prania doskonałe. Seria kolorowych, bogato ilustrowanych, kartonowych bajeczek prezentuje najbardziej znane i lubiane utwory dla dzieci. Książeczki te są trwałe i „bezpieczne" - posiadają zaokrąglone rogi. Ciągle rozszerzana o nowe tytuły seria "Biblioteczka Niedźwiadka"przeznaczona jest dla...

Pucu! Pucu! chlastu! chlastu!
Nie mam rączek jedenastu,
Tylko dwie mam rączki małe,
Lecz do prania doskonałe.

Książeczki te są trwałe i „bezpieczne" - posiadają zaokrąglone rogi. Ciągle rozszerzana o nowe tytuły seria "Biblioteczka Niedźwiadka"przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/435938/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/435938/

miś | 2017-11-04

Pocieszny wierszyk dla malucha. Przyjemny dla ucha i dla lubiących pranie... dla nielubiących także.
6/10

Silverka_1955 Ewa | 2017-06-30

Może i nie wszystkie spodobają się dzisiejszym małym dziewczynkom (bo równouprawnienie, bo feminizm i na to przede wszystkim powinni zwracać uwagę rodzice w wychowywaniu przyszłych kobiet), ale warto poczytać dla puent, dla rymów. A po prostu niektóre kwestie tłumaczyć na przykładach.

anah83 | 2017-12-27
Przeczytana: 2014 rok