Leasing Prawo Podatki Rachunkowość Przewodnik praktyczny

Wydawnictwo: Osrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
biznes, finanse

Prezentowana książka to kompleksowe omówienie leasingu zarówno od strony prawnej, podatkowej, jak i rachunkowej. Autorzy, skupiając się przede wszystkim na aspektach praktycznych, wyczerpująco omawiają kolejno wszystkie etapy leasingu od zawarcia umowy (rodzaje i konstrukcje umów, przedmiot leasingu), poprzez jej trwanie i wykonywanie (czynsz leasingowy, prawa i obowiązki stron, korzystanie z rzeczy, cesja wierzytelności, utrata przedmiotu umowy leasingu), rozliczanie (kwestie podatkowe w zale

Euge | 2013-08-22