Prawdy i zdrady

2011-09-08
978-83-7648-910-0
Berenika Witan
prawdy zdrady uczucie miłość

akcja toczy się w środowisku hodowców koni ,wyścigów .tajemnice rodzinne ,skandale ,morderstwo i na tym tle rozwija się romans.

Lekko i przyjemnie.
Lubię Norę za jej lekkie pióro, a przy tym, za dość wyraziste postaci.
Historia dość typowa, ale z lekkim twistem przy końcu więc na duży plus.
Wiadomo, kończy się happy endem. Podobał mi się motyw relacji między matką i córką, wątek wyścigów konnych.
Przyjemna lektura na wieczór.

Lekko i przyjemnie.
Lubię Norę za jej lekkie pióro, a przy tym, za dość wyraziste postaci.
Historia dość typowa, ale z lekkim twistem przy końcu więc na duży plus.
Przyjemna lektura na wieczór.

Nie spodziewałam się "wysokich lotów" po tej książce. Miałam się odstresować i przeczytać coś "lekkiego". Nie zawiodłam się, ta książka jest lekka, nie wymaga dużego zaangażowania mózgu w czytanie.
Ale czy to znaczy, że jest gorsza od "mądrych książek"? Nie w moim przekonaniu.
Zostałam pozytywnie zaskoczona ciekawą, nieoczywistą fabułą, lekkimi opisami i wartką akcją.
Nie od dziś uważam, że książki pani Roberts, które nie są częścią serii, są najlepsze. "Prawdy i zdrady" nie są wyjątkiem od reguły.
Czytając tą książkę miałam ochotę przenieść się do końskiego świata, tak bardzo innego od mojej codzienności. Mam wrażenie, że byłabym tam szczęśliwa. Nie jest to powieść, o której się zapomina od razu po przeczytaniu, ja będę marzyła na długo po tym.
Polecam na dzień i od święta - pozytywne zaskoczenie - to coś co wart przeżyć nawet w najnudniejszy dzień. :-)

Ale czy to znaczy, że jest gorsza od "mądrych książek"? Nie w moim przekonaniu.
Nie...

To już u mnie normalne,że lubią Norę Roberts.
Z biblioteki przeczytałem,już chyba wszystko co mają.
Jak zwykle,jako pożeracz fabuł,zwróciłem uwagę na to.
Akcja toczy się na formie,oto Kelsey Byden lat 26,dowiaduję się że jej matka...żyje.Naomi Chadwick spędził,kilka dobrych lat swego żywota w zakładzie karnym.
Byłem ciekawy spotkania mamy i córki,przyznam,że raczej było bez fajerwerków.
Spodziewałem,się czegoś bardzo wystrzałowego.
No,nic.Za to intryga kryminalna.Te zabójstwo,śledztwo.
Było napisane,jak najbardziej poprawnie.
Autorka dobrze opisuje stadniny koni.
Oddaje ich zapach,trud pracy w tych miejscach.
Ogólnie,mimo pewnych zgrzytów książka napisana dobrze.Ale nie powiem,że to była moja ulubiona.

To już u mnie normalne,że lubią Norę Roberts.
Z biblioteki przeczytałem,już chyba wszystko co mają.
Jak zwykle,jako pożeracz fabuł,zwróciłem uwagę na to.
Byłem ciekawy spotkania mamy i córki,przyznam,że raczej było bez...

Kolejna rewelacyjna powieść! Kryminał z wątkiem romantycznym, znajdziecie w niej miłość, intrygi, śmierć i szczęśliwe zakończenie. To jedna z moich ulubionych książek Nory Roberts. Polecam!

W tej powieści czyletnik znajdzie wszystko począwszy od rodziny, zawodu,kłamst, miłości aż do odnalezienia prawdy i sensu życia.

Romans, kryminał i intryga w jednym. Taki słowami można opisać tę pozycję. Ktoś kto lubi Norę Roberts na pewno nie przejdzie obojętnie obok tej pozycji. Polecam.

Wspaniala ksiazka polecam kazdemu ;)

Wspaniala ksiazka polecam kazdemu ;)

Nie wiem jak Nora Roberts to robi, ale każda jej książka jest genialna, pisana tak lekko i ze smakiem. I tym razem, "Prawdy i zdrady" wciąga od samego początku. Romans, sensacja, intryga.. tylko smakować :) Polecam!

7.5/10

7.5/10