Malcolm i ja, czyli rozkosze posiadania kota

Malcolm and Me. Life in the Litterbox
839610760X
Blacky

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

MadameShepard | 2014-02-27

Najpierw śmiałam się do rozpuku, po to, by następnie płakać jak bóbr. Książka kanadyjskiego felietonisty, zaczął pisać do gazety, a potem wydał felietony jako książkę. Niepowtarzalną, tak pięknie i z uczuciem o zwierzętach pisze jeszcze jedynie Gerard Durrell. Napisane z niebywałą fantazję, genialnym poczuciem humoru i zrozumieniem kociego charakteru. W Malcolmie, kocie autora, każdy miłośnik tych zwierzaków odnajdzie coś ze swojego pupila. A na koniec śmiech przez łzy.

Goldie | 2015-10-11
Przeczytana: 11 października 2015

Dla kociarzy wielką gębą! :) Nieduża książeczka, ale pełna wielu ciekawych sytuacji z życia kota i jego człowieka ;) - większość opisana z poczuciem humoru i dystansem do kociego zachowania, ale jest też kilka smutniejszych momentów. Przez wszystkie prześwituje jednak wielka miłość do swojego futrzaka, czego my kociarze doświadczamy na co dzień! :)

Mariola | 2016-11-13
fynfeuro | 2016-10-19