Tajemnice podświadomości odnalezione w Biblii

Wydawnictwo: Świat Książki
Great Bible Truths for Human Problems
religia
campino

Dr Joseph Murphy przedstawia własną, alegoryczną interpretację Biblii, z której wynika, że Pismo Święte sprzyja założeniom głoszonej przez autora nauki pozytywnego myślenia. Murphy przytacza liczne cytaty biblijne, mające służyć jako argument na rzecz jego teorii. Zasadnicze jej idee brzmią: podświadomość jest tożsama z Bogiem, Zasadą Życia, a przeto wie ona wszystko i wszystko może. W przypadku jednostki jednak, co świadomość wpoi podświadomości, to potężna siła tej ostatniej urzeczywistni

myślnik | 2013-03-30
Przeczytana: 2004 rok

Kto jest przynajmniej trochę zaznajomiony w tekstach Pisma Świętego,nie może nie zgodzić się z tezą Murphego. I nie mówię tu o teologicznym wgłębianiu się,tylko o zwyczajne otworzenie Pisma i przeczytanie.

Antagonista Esklaważu | 2016-11-25
Nevalir | 2016-04-28