Pogłoski o tamtym świecie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Credo
83-920164-4-0
religia
Wiola

Czy wiara w istnienie niewidzialnej rzeczywistości jest jedynie pobożnym życzeniem? Czy widzialny świat wokół nas to wszystko, co istnieje? A co z pogłoskami na ten temat? Naturalne i pozanaturalne to nie dwa odrębne światy, lecz różne przejawy tej samej rzeczywistości... Tym razem Philip Yancey zabiera nas na niezwykłą wyprawę badawczą. Jej celem będzie dotarcie do pogłosek o tamtym świecie,...

Czy widzialny świat wokół nas to wszystko, co istnieje?
A co z pogłoskami na ten temat?
Tym razem Philip Yancey zabiera nas na niezwykłą wyprawę badawczą. Jej celem będzie dotarcie do pogłosek o tamtym świecie, które uchylają przed nami rąbka tajemnicy nieprzemijalnego piękna, odwiecznego celu, doskonałej wolności.

Pogłoski o tamtym świecie to okazja do naprawdę wyjątkowej konfrontacji z najważniejszymi pytaniami życiowymi, dotyczącymi każdego z nas.
Podejmij wyzwanie, by razem z autorem wedrzeć się na tereny przygraniczne dzielące wiarę od niewiary – wąski pas „ziemi niczyjej”, będący często pod obstrzałem z obu stron. Warto podjąć ryzyko, by zdobyć coś najcenniejszego: nadzieję i nowe perspektywy dla życia.

Philip Yancey to autor kilkunastu niezwykle poczytnych książek, sprzedających się na całym świecie w milionach egzemplarzy (m.in. Where Is God When It Hurts?, Gift of Pain, The Bible Jesus Read), wielokrotnie nagradzanych prestiżowymi nagrodami. Wśród polskich czytelników szczególnym powodzeniem cieszy się jego książka Zaskoczeni łaską, zaliczana do grona światowych bestselerów.

źródło opisu: Wydawnictwo Credo, 2006

źródło okładki: http://credo.org.pl/pogloski-o-tamtym-swiecie-p-30.html