Hard Bitten

Cykl: Chicagoland Vampires (tom 4)
Wydawnictwo: NAL
paranormal fantasy, wampiry
angielski
medea

Chicago is beset by supernatural tensions, and Merit-vampire protector of a safe haven called Cadogan house-is worried that the humans will be reaching for their pitchforks any minute. It doesn’t help that yet another vampire rave is broken up by the mayor, and a new inhibition- reducing drug is circulating through the community. It’s up to Merit to put her house in order-literally. And if...

It’s up to Merit to put her house in order-literally. And if that takes getting a little blood on her hands, so be it.

źródło opisu: http://www.penguin.com/

źródło okładki: http://www.penguin.com/

Evie | 2014-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2014

Robi się coraz ciekawiej. Seria się rozkręca. Choć zakończenie nie było takie jakie się spodziewałam. Mimo to książka mi się podobała i zamierzam sięgnąć po kolejną część.

Kadi | 2013-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Pierwszy tom był nudny aczkolwiek zachęcający do zagłębienia się w dalszą część. Na prawdę większość książki ominęłam.
Jak wspomniałam pierwsza zachęciła to sięgnęłam po drugą część.
Była lepsza ale dalej nudna. Nie odpuściłam i zabrałam się za część trzecią. I wtedy wszystko nabrało rumieńców !
Zrobiła się większa akcja. Więcej uczuć. I stało się ! Ten wyczekiwany moment między Ethanem i Merit.
Czwarty tom znów wprowadził w nas akcje lecz mało porywającą, zawiało lekką nudą.
Myślę że pisarka dokładnie wiedziała ze jak będzie powtarzać schemat
"nowa historia, nowe zamieszanie, Merit nas uratuje!, pomiziam się troszkę z Ethanem ale będę trzymać go na dystans" to czytelnicy się znudzą i to zostawią a więc zaryzykowała...moim zdaniem za dużo.
JAK DO CHOLERY MOŻNA UŚMIERCIĆ GŁÓWNEGO BOHATERA ?! KTÓRY PRZYCIĄGA CZYTELNIKÓW ! no cholera !
Wiecie jak się poczułam jak przeczytałam zakończenie tej książki ?!
Jak by ktoś przywalił mi w twarz i powiedział "a masz ! to za to że...

daria | 2013-02-18
Na półkach: 2013, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 15 lutego 2013

Jestem o wiele bardziej zaawansowanym czytelnikiem, nż wtedy, kiedy czytałam poprzednie tomy, dlatego teraz odbyło się bez fajerwerków. Przy trzech pierwszych tomach doświadczałam całej gamy emocji.
Czy autorka uważa, że dialogi przez nią napisane są zabawne? Wg mnie niebardzo jej się to udało.
Początkowo troszkę się nudziłam, ale drugo połowa całkowicie mnie pochłonęła.
Końcówka mnie nie z zszokowała, skoro Dante Valentine poradziła sobie w takiej sytuacji to Merit też da radę.

Juli | 2013-02-12

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Przeczytałam poprzednie części z zapartym tchem. Śmiałam się zawsze z relacji Merit-Ethan. Uwielbiałam tą serię. Naprawdę. Cudo, miód itd. Autorka spieprzyła końcówkę 4 części.. Jak ona mogła zabić Ethana, no ja się pytam?!

Agatia | 2015-05-19
Przeczytana: 02 maja 2015

Po raz kolejny seksowna wampirzyca wciągneła mnie do świata paranormalnego Chicago. Akcja coraz bardziej się rozwija, chce się coraz więcej i więcej :) Ale na zakończeniu popłynęły łzy... :'(

Magdalena Mostowska | 2013-10-23
Przeczytana: 23 października 2013

najlepsza część tej serii popłakałam się :((

Boss | 2014-08-08

Akcja się rozwija. Robi się coraz ciekawiej. Pewne rzeczy są do przewidzenia, ale końcówka... zaskoczenie ogromne, jak na czwarty tom...
Ekspresyjna, z większą dawką emocji. Stanowczo warta sięgnięcia po nią.

Lilka | 2012-01-29

Rewelacja, cala seria jest naprawdę godna uwagi. Czyta się lekko i przyjemnie a przygody Merit z każdą kolejna książka wciągają coraz bardziej :)

oleczka | 2013-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Jak można zabić głównego bohatera, dzięki któremu przyciąga się czytelników o.O

Aaana | 2014-02-01

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Skończyłam ją czytać lecz nie jestem zadowolona z zakończenia które było bardzo smutne dla Merit. Zobaczymy jak się potoczą jej dalsze losy bez ukochanego!!! :/