Hard Bitten

Cykl: Wampiry z Chicagolandu (tom 4)
Wydawnictwo: Ace Books
Hard Bitten
Fantasy, Urban Fantasy, Romans, Wampiry
angielski
Erza

Times are hard for new vampire Merit. Since shapeshifters announced their presence to the world, humans have been rallying against supernaturals, and inside Cadogan House, things between Merit and her Master, Ethan Sullivan, are…tense. Worst of all, a violent vampire attack has left three women missing, and the mayor of Chicago has a simple demand for Merit and Ethan: Get your House in order. Or else.

Merit needs to get to the bottom of the crime, but, unable to tell who’s on her side, she calls in a dangerous favor from a member of an underground vamp group that may have intel on the attack. Merit soon finds herself in the dark heart of Chicago’s supernatural society—a world ready to fulfill the protesting humans’ worst fears, and a place where she’ll learn that being a vampire means getting a little blood on your hands….

źródło opisu: wydawnictwo

źródło okładki: wydawnictwo

Evie | 2014-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2014

Robi się coraz ciekawiej. Seria się rozkręca. Choć zakończenie nie było takie jakie się spodziewałam. Mimo to książka mi się podobała i zamierzam sięgnąć po kolejną część.

Kadi | 2013-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Pierwszy tom był nudny aczkolwiek zachęcający do zagłębienia się w dalszą część. Na prawdę większość książki ominęłam.
Jak wspomniałam pierwsza zachęciła to sięgnęłam po drugą część.
Była lepsza ale dalej nudna. Nie odpuściłam i zabrałam się za część trzecią. I wtedy wszystko nabrało rumieńców !
Zrobiła się większa akcja. Więcej uczuć. I stało się ! Ten wyczekiwany moment między Ethanem i Merit.
Czwarty tom znów wprowadził w nas akcje lecz mało porywającą, zawiało lekką nudą.
Myślę że pisarka dokładnie wiedziała ze jak będzie powtarzać schemat
"nowa historia, nowe zamieszanie, Merit nas uratuje!, pomiziam się troszkę z Ethanem ale będę trzymać go na dystans" to czytelnicy się znudzą i to zostawią a więc zaryzykowała...moim zdaniem za dużo.
JAK DO CHOLERY MOŻNA UŚMIERCIĆ GŁÓWNEGO BOHATERA ?! KTÓRY PRZYCIĄGA CZYTELNIKÓW ! no cholera !
Wiecie jak się poczułam jak przeczytałam zakończenie tej książki ?!
Jak by ktoś przywalił mi w twarz i powiedział "a masz ! to za to że...

Juli | 2013-02-12

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Przeczytałam poprzednie części z zapartym tchem. Śmiałam się zawsze z relacji Merit-Ethan. Uwielbiałam tą serię. Naprawdę. Cudo, miód itd. Autorka spieprzyła końcówkę 4 części.. Jak ona mogła zabić Ethana, no ja się pytam?!

Agatia | 2015-05-19
Przeczytana: 02 maja 2015

Po raz kolejny seksowna wampirzyca wciągneła mnie do świata paranormalnego Chicago. Akcja coraz bardziej się rozwija, chce się coraz więcej i więcej :) Ale na zakończeniu popłynęły łzy... :'(

Magdalena Mostowska | 2013-10-23
Przeczytana: 23 października 2013

najlepsza część tej serii popłakałam się :((

daria | 2013-02-18
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, 2013
Przeczytana: 15 lutego 2013

Jestem o wiele bardziej zaawansowanym czytelnikiem, nż wtedy, kiedy czytałam poprzednie tomy, dlatego teraz odbyło się bez fajerwerków. Przy trzech pierwszych tomach doświadczałam całej gamy emocji.
Czy autorka uważa, że dialogi przez nią napisane są zabawne? Wg mnie niebardzo jej się to udało.
Początkowo troszkę się nudziłam, ale drugo połowa całkowicie mnie pochłonęła.
Końcówka mnie nie z zszokowała, skoro Dante Valentine poradziła sobie w takiej sytuacji to Merit też da radę.

Boss | 2014-08-08

Akcja się rozwija. Robi się coraz ciekawiej. Pewne rzeczy są do przewidzenia, ale końcówka... zaskoczenie ogromne, jak na czwarty tom...
Ekspresyjna, z większą dawką emocji. Stanowczo warta sięgnięcia po nią.

Lilka | 2012-01-29

Rewelacja, cala seria jest naprawdę godna uwagi. Czyta się lekko i przyjemnie a przygody Merit z każdą kolejna książka wciągają coraz bardziej :)

oleczka | 2013-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Jak można zabić głównego bohatera, dzięki któremu przyciąga się czytelników o.O

Aaana | 2014-02-01

Skończyłam ją czytać lecz nie jestem zadowolona z zakończenia które było bardzo smutne dla Merit. Zobaczymy jak się potoczą jej dalsze losy bez ukochanego!!! :/

Ćwiek