Willa Taira - moja przygoda z czarnym terierem

Wydawnictwo: Forlegd Design
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-933162-0-5
dytko

Willa Taira jest jedną z czołowych hodowli czarnych terierów na świecie. W czerwcu 2010 r. Willa Taira obchodziła 15. urodziny. Z okazji tej szczególnej rocznicy Patrycja Spotan – właścicielka hodowli, przygotowała tę właśnie pozycję. Niezwykle wciągająca i czuła książka "Willa Taira - moja przygoda z czarnym terierem" jest wzruszającą historią o oddaniu się swojej pasji. Momentami...

Niezwykle wciągająca i czuła książka "Willa Taira - moja przygoda z czarnym terierem" jest wzruszającą historią o oddaniu się swojej pasji. Momentami przejmująco uczciwa opowieść, nie tylko o jasnych stronach hodowli, ale także o trudnościach i problemach z nią związanych, o radości z ich przezwyciężania. Opowieść, która bawi i wzrusza.

Myślę, że książka ta jest obowiązkową pozycją dla każdego posiadacza czernysza, a z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że zainteresować może wszystkich, niekoniecznie związanych z opisywaną rasą. Napisana przystępnym językiem, prezentująca wiele historii z życia wziętych, pozwala na spędzenie miłych chwil z książką w ręku.

Maja Kowalska
Hodowla sznaucerów olbrzymów czarnych "Rapa Nui"
www.rapanui.pl

źródło opisu: http://www.dogomania.pl/threads/209572-Willa-Taira...(?)

źródło okładki: http://img571.imageshack.us/img571/9748/coverwtsmall.jpg

dytko | 2011-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2011

Z życia hodowli. Książka ciekawa dla osób chcących się zająć hodowla psów rasowych. Ciekawe i użyteczne informacje dla przyszłych hodowców niekoniecznie czarnego teriera :)
Książka jest napisana w dwóch językach. Dla chcących podszkolić język i nie tylko :)

Joanna | 2011-12-16
luthien | 2013-10-18