Leki z Bożej Apteki

978-83-7295-093-2
poradniki
BethLuisNion

źródło okładki: zdjęcie autorskie

"Leki z bozej apteki" są kompetentnym wydaniem książki na temat ziołolecznictwa, które zaczyna z powrotem być popularne. Autor omawia wiele kwestii- począwszy od naszej diety i jej wpływu na zdrowie, poprzez sposoby leczenia poszczególnych schorzeń za pomoca ziół (w różnej formie), są także rady co do właściwosci poszczególnych ziół i sposobu ich używania. Pozycja warta uwagi dla osób zainteresowanych medycyną niekonwencjonalną (przy czym od siebie muszę dodać- zioła nie zastapią w poważnych przypadkach leków farmakologicznych, mogą jedynie wspomóc ich dzialanie).
Przydatna dla osób początkujacych może się okazać tabela z rycinami, na których mamy przedstawione szkice poszczególnych ziół- szczegolnie jesli chodzi i rośliny rosnace w Polsce i zbierane w konkretnym celu.

Justyna | 2015-02-26
Przeczytana: 26 lutego 2015

Kiedyś ktoś mi o tej książce mówił, ktoś mi ją zachwalał. Naturalne metody leczenia różnych schorzeń, opis naturalnych produktów. Dokładnie opisane warzywa, sposoby przyrządzenia, właściwości. polecam wszystkim tym którzy lubią różne metody oczyszczania organizmu.

krystyna kalinowska | 2012-03-15

Bardzo pomocna lektura,pomaga w wyborze kuracji i leków,a także
diet....

Teresa | 2018-02-26