Blood, Sweat and Tea: Real Life Adventures in an Inner-city Ambulance

Wydawnictwo: The Friday Project
Krew, pot i herbata: Prawdziwe przygody w miejskim ambulansie
1905548230
literatura faktu
angielski
Michal Taror

Tom Reynolds opisuje swoje przezycia i przemyslenia dotyczace jego pracy jako sanitariusz w LAS (London Ambulance Service). Fantastyczna ksiazka pozwalajaca spojrzec w zupelnie inny sposob na trud tej pracy. Pokazuje rowniez to, ze nie kazdy sie do takiej pracy nadaje... poniewaz sam Tom spotyka sie czesto z niekompetencja i spychologia. Niestety najczesciej w srodowisku lekarzy, choc to na szczescie wyjatki.

źródło opisu: Opis autorski

Badbishop | 2015-06-02