Wówczas i dziś. Jak zmienił się świat po drugiej wojnie światowej

Tłumaczenie: Zygmunt Broniarek
Wydawnictwo: Inne
Then and Now. How the World Has Changed Since WW II
historia

Pierwsza książka dająca pełny wizerunek świata drugiej połowy naszego wieku. Od inwazji na Polskę w 1939 roku do katastrofy w Czarnobylu w 1986 roku, od brutalnego łamania praw człowieka w Trzecim Świecie do naukowego i technologicznego postępu, od Diora do fenomenu Beatlesów. Żywy dokument najbardziej ekscytującego i obiecującego okresu we współczesnej historii sporządzony piórem jednego z najwybitniejszych dziennikarzy wszechczasów.

źródło opisu: Inne, 1990

źródło okładki: zdjęcie autorskie