Zabić papieża

sensacja papież Jan Paweł II zamach
kryminał, sensacja, thriller
83-7294-011-8
sensacja papież Jan Paweł II zamach

Bardzo dobra książka, która wciągnęła mnie od pierwszych stron. Jako osoba interesująca się zarówno historią jaki i religią, w tym Kościołem Katolickim znalazłem tam wszystko czego potrzebowałem aby zapomnieć o Bożym świecie ;). Finalnie jednak największe wrażenie zrobiło na mnie... posłowie. Dlaczego? Polecam odkryć samemu, jednakże nie zaczynając lektury właśnie od tego...

Książka fajna,ciekawa,choć nie ukrywam- czytałam lepsze ;)

Książka całkiem ciekawa. Czytałam ją kilka lat wstecz, ale polecam jak najbardziej.

Super

Dyskusje

• 2017
  • Biblioteczka domowa
  • 2018
  • Niedoczytane
  • Ebook w telefonie

Dodaj cytat z książki Zabić papieża