Pytania do seksuologa

83-7184-401-8
seksuologia, zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Cinnamon

Z seksem jest jak z innymi sprawami w życiu - dopóki nie mamy z nim problemu, nie uświadamiamy sobie jego wagi. Ale gdy tylko pojawią się zaburzenia, dotąd mato ważne problemy nabierają znaczenia. Wiele osób z powodu kłopotów z seksem popadło w przygnębienie, a nawet utraciło radość życia. W poradniku znalazły się odpowiedzi specjalisty na najczęściej zadawane pytania dotyczące tej szczególnej sfery aktywności człowieka. Wiele z tych odpowiedzi może pomóc każdemu z nas.
Dr Andrzej Depko - seksuolog, kierownik poradni seksuologicznej, biegły sądowy, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Oprócz codziennej pracy w gabinecie, od sześciu lat doradza i odpowiada na pytania na forach internetowych. Współpracuje z magazynami dla kobiet, jest autorem wielu publikacji popularyzujących wiedzę o seksualności człowieka.

źródło opisu: nota wydawcy

Sonny | 2014-07-25
Przeczytana: 04 sierpnia 2014

Tę książkę każdy powinien przeczytać !!!

Andrzej | 2016-10-03
Mariusz Cyrulewski | 2016-06-27