Góry świata

978-83-61582-93-9
pasma górskie, fotografie, ziemia
albumy
Sandra

Album zawiera opisy i fotografie najpiękniejszych, a zarazem najbardziej fascynujących gór Ziemi. To ekscytująca podróż przez wszystkie kontynenty, dostarczająca wiele emocji i wrażeń estetycznych, ale także wiedzy o odległych zakątkach naszego globu oraz procesach geologicznych, dzięki którym powstały prawdziwe cuda natury – niedostępne szczyty, postrzępione turnie, potężne wielokilometrowe masywy i pasma górskie.

źródło opisu: Wydawnictwo Dragon

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-dragon.pl/new/?strona=przedmiot&id=336