Zagadki dla maluchów

Wydawnictwo: Harmonia
978-83-7134-196-0
zagadki, przedszkolaki
dziubax

Jest to zbiór ponad 300 zagadek uporządkowanych m.in. w takich rozdziałach, jak: Oto ja, Moja rodzina, Wakacje, Na ulicy, W sadzie i w ogrodzie. Te uczące logicznego myślenia teksty powstały z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym, które z pasją poznają najbliższe i to nieco dalsze otoczenie. Niewątpliwym atutem prezentowanej publikacji są barwne ilustracje, które wraz z zagadkami pomagają odpędzić nudę.

„Ciekawe ilustracje, tak jak staranny język, są w książkach dla najmłodszych odbiorców walorem nie do przecenienia. To właśnie te pierwsze książki kształtują gust, dostarczają wzorców, dobrych lub złych, których dzieci nie potrafią jeszcze samodzielnie, krytycznie ocenić. (...) Zagadki dla maluchów powinny koniecznie zagościć w ich domach. Z pewnością szybko staną się ulubioną pozycją w dziecięcej, domowej biblioteczce. Umilą i urozmaicą czas spędzany z mamą, tatą lub babcią”.

źródło opisu: http://harmonia.edu.pl/pl/p/product/257

źródło okładki: http://harmonia.edu.pl/pl/p/product/257

Agacha | 2014-05-06
Przeczytana: maj 2014

Bardzo kolorowa i ładnie wydana książeczka. Córeczce bardzo się podobała.

Jadzia | 2012-09-13
Przeczytana: sierpień 2012

Polecam wszystkim rodzicom ciekawskich maluchów!
Mnóstwo rymowanych zagadek dotyczących wszystkiego: rodziny, domu, pór roku, pojazdów, zwierząt etc.
Nie bójcie się - w nawiasach są odpowiedzi ;p

dziubax | 2011-06-22