Redaktor Szwędak #1: Szuka wywiadu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Redaktor Szwędak". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kultura Gniewu, Zin Zin Press
83-908907-4-7
Dąbrowski, Szwędak, komiks
komiksy
Camillos

Autor komiksu Likwidator, zaskakuje nas swoim kolejnym bohaterem. Szwędak jest idiotą, który uprawia zawód dziennikarza i w każdym odcinku dowodzi, że za żadną cenę niezdolny jest zmądrzeć. Historia ta, publikowana obecnie w piśmie ekologiczno-politycznym "Obywatel" została zaprojektowana jako typowy komiks prasowy. Dzieli się na samodzielne epizody, każdorazowo zakończone dowcipną pointą. Jej...

Jej fabuła oparta na powtarzalności pewnego typu zachowań tytułowej postaci, niewątpliwie rozbawi do łez.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/redaktor_szwedak/1

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/redaktor_szwedak/1,okladka