Okładka książki Wróżenie z kart dla początkujących: Przepowiadanie losu za pomocą zwykłych kart

Wróżenie z kart dla początkujących: Przepowiadanie losu za pomocą zwykłych kart

Autor:
papier
Joanna
6,6 (5 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Wszystko wskazuje na to, że w zasięgu ręki masz potężne narzędzie przewidywania swojego losu - jest nim talia zwykłych kart do gry. Zamiast więc spędzić kolejny wieczór na brydżu czy pokerze, spróbuj swoich sił w przepowiadaniu przyszłości. Ta książka to kompletny podręcznik wróżenia z talii kart do gry. Prezentuje prostą metodę zapamiętywania znaczenia poszczególnych kart, a także interpretację...

Ta książka to kompletny podręcznik wróżenia z talii kart do gry. Prezentuje prostą metodę zapamiętywania znaczenia poszczególnych kart, a także interpretację układów kart. Odpowiedz sobie na dręczące Cię pytania. Szczegółowo objaśnione przykładowe wróżby krok po kroku pokazują, w jaki sposób złożyć wszystko w jedną, spójną całość. Kilkanaście rozkładów kart odpowiadających na konkretne pytania dotyczące miłości, kariery, wydarzeń nadchodzącego tygodnia lub miesiąca, a także dających prostą odpowiedź "tak" lub "nie".

Wiele osób uważa, że przyszłość nie jest zapisana w kamieniu, więc tak naprawdę wróżenie pozwala przede wszystkim lepiej kontrolować swoje życie. Jeśli więc nie podoba Ci się to, co widzisz w kartach, zareaguj odpowiednio lub zapytaj kart, co masz zrobić, żeby zmienić bieg wypadków. Dlaczego igrać z przyszłością? Po prostu weź do ręki talię i zobacz, co karty mają ci do powiedzenia! Przygotuj się też na nagłą popularność - ktoś, kto umie wróżyć, jest zwykle oblegany przez ludzi pragnących dowiedzieć się, co "mówią" karty na ich temat!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.dobreksiazki.pl/okladka12827-wrozenie-z...»

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników

Dosyć przyjemna i miło napisana. Zawiera najważniejsze i krótkie opisy zagadnień związanych z teoretyką a także praktyczne zasady i przykładowe rozłożenia kart. Proste objaśnienia znaczeń symboliki kart. Dla zainteresowanych tematem będzie miła, lecz polecam szukać dalej czegoś..głębszego.

olguska | 2011-08-29

z łatwościa zrozumiesz jak dobrze wrózyć ze zwykłych kart

Kachusek | 2012-05-29

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Fajna, dla tych co lubią i karty i wróżenie :)

victoire | 2013-10-12

Kalendarium literackie
  • David Weber
    62. rocznica
    urodzin
    Życie byłoby znacznie przyjemniejsze, gdyby tak powywieszać wszystkich polityków
  • Stephen R. Covey
    82. rocznica
    urodzin
    Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
  • Wieniedikt Jerofiejew
    76. rocznica
    urodzin
    - O-o-o-o! Niezrównoważenie psychiczne to moje marzenie! - i ośmielę się na szczerość - w marzeniach jestem wariatem! O, nie wiecie, panowie, co to takiego bezsenność marzeń... i stan zapalny marzeń przy bezsenności...
  • Ted Dekker
    52. rocznica
    urodzin
    Trzeba samemu mieć obsesję, żeby rozpoznać ją u drugiego człowieka.
  • Fernando Vallejo
    72. rocznica
    urodzin
    Przestałem być jednym i jesteśmy dwoma: jednym nierozłącznym w dwóch różnych osobach. To jest moja nowa teologia Dwójcy, przeciwstawiona teologii Trójcy: dwie osoby, które potrzebują siebie nawzajem do miłości; przy trzech już zaczyna się orgia
  • Jun'ichi Watanabe
    81. rocznica
    -Chcę być lekarzem.
    Ginko za bardzo się wstydziła,żeby to powiedzieć głośno,gdy się uczyła u Yorikuniego,lecz teraz przyszło jej to bez trudu.
    Po części dlatego,że nabrała odwagi,po części-bo czasy się zmieniły na tyle,że kobieta mogła mieć ambicje,nie narażając się na pogardę.
  • Szymon Szymonowic
    456. rocznica
  • Emma Donoghue
    45. rocznica
    urodzin
    Jak o czymś myślimy, nadajemy temu moc
  • Natalka Babina
    48. rocznica
    urodzin
    Ludzie rodzą się nie po to, żeby im było dobrze. W najlepszym wypadku przychodzą na ten świat po to, żeby dobrze było komu innemu.
  • Anatol Stern
    115. rocznica
  • Jerzy Kukuczka
    25. rocznica
    śmierci
    Widziałem w górach ludzi, którzy nigdy nie chodzą do kościoła. A tam się modlili.

Znajdź nas na Facebooku