Okładka książki Wróżenie z kart dla początkujących: Przepowiadanie losu za pomocą zwykłych kart

Wróżenie z kart dla początkujących: Przepowiadanie losu za pomocą zwykłych kart

Autor:
papier
Joanna
6.6 (5 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Wszystko wskazuje na to, że w zasięgu ręki masz potężne narzędzie przewidywania swojego losu - jest nim talia zwykłych kart do gry. Zamiast więc spędzić kolejny wieczór na brydżu czy pokerze, spróbuj swoich sił w przepowiadaniu przyszłości. Ta książka to kompletny podręcznik wróżenia z talii kart do gry. Prezentuje prostą metodę zapamiętywania znaczenia poszczególnych kart, a także interpretację...

Ta książka to kompletny podręcznik wróżenia z talii kart do gry. Prezentuje prostą metodę zapamiętywania znaczenia poszczególnych kart, a także interpretację układów kart. Odpowiedz sobie na dręczące Cię pytania. Szczegółowo objaśnione przykładowe wróżby krok po kroku pokazują, w jaki sposób złożyć wszystko w jedną, spójną całość. Kilkanaście rozkładów kart odpowiadających na konkretne pytania dotyczące miłości, kariery, wydarzeń nadchodzącego tygodnia lub miesiąca, a także dających prostą odpowiedź "tak" lub "nie".

Wiele osób uważa, że przyszłość nie jest zapisana w kamieniu, więc tak naprawdę wróżenie pozwala przede wszystkim lepiej kontrolować swoje życie. Jeśli więc nie podoba Ci się to, co widzisz w kartach, zareaguj odpowiednio lub zapytaj kart, co masz zrobić, żeby zmienić bieg wypadków. Dlaczego igrać z przyszłością? Po prostu weź do ręki talię i zobacz, co karty mają ci do powiedzenia! Przygotuj się też na nagłą popularność - ktoś, kto umie wróżyć, jest zwykle oblegany przez ludzi pragnących dowiedzieć się, co "mówią" karty na ich temat!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.dobreksiazki.pl/okladka12827-wrozenie-z...»

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników

Dosyć przyjemna i miło napisana. Zawiera najważniejsze i krótkie opisy zagadnień związanych z teoretyką a także praktyczne zasady i przykładowe rozłożenia kart. Proste objaśnienia znaczeń symboliki kart. Dla zainteresowanych tematem będzie miła, lecz polecam szukać dalej czegoś..głębszego.

olguska | 2011-08-29

z łatwościa zrozumiesz jak dobrze wrózyć ze zwykłych kart

Kachusek | 2012-05-29

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Fajna, dla tych co lubią i karty i wróżenie :)

victoire | 2013-10-12

Kalendarium literackie
  • Jacek Dukaj
    40. rocznica
    urodzin
    Lepiej znamy intencje naszych czynów niż owe czyny. Lepiej wiemy, co chcieliśmy powiedzieć, niż co naprawdę powiedzieliśmy. Wiemy, kim chcemy być - nie wiemy, kim jesteśmy.
  • Ann Brashares
    47. rocznica
    urodzin
    Jeśli nie ma wyjścia, trzeba je stworzyć. Nie można pozwalać, by świat po prostu nam się przydarzał(...).
  • Patricia Schröder
    74. rocznica
    urodzin
    Na to nie ma słów - powiedział czule. - Noszę cię w sercu, odkąd po raz pierwszy cię zobaczyłem. To prawda, Elodie... Prawda, której właściwie nigdy nie powinnaś usłyszeć.
  • Mario Spezi
    45. rocznica
  • Arnold Schwarzenegger
    67. rocznica
    urodzin
    Sens życia, to nie zwykła, szara egzystencja czy przetrwanie, ale parcie do przodu, windowanie się do góry, osiąganie czegoś, zdobywanie.
  • Cherie Priest
    39. rocznica
    urodzin
    Nawet anioły załkają, gdy ujrzą, co ci zrobiłam.
  • James Blish
    39. rocznica
  • Maeve Binchy
    2. rocznica
  • Ingmar Bergman
    7. rocznica
    śmierci
    Człowiek jest absolutnie samotny. Wszystko inne jest złudzeniem. (...) Nie spodziewaj się niczego oprócz zła. Jeśli zdarzy się coś przyjemnego - tym lepiej. (...) Nie będziesz rozczarowana, kiedy wszystko wróci do dawnego porządku. Trzeba żyć ze świadomością, że samotność jest absolutna. Wtedy człow... pokaż więcej
  • Jun'ichirō Tanizaki
    49. rocznica
    śmierci
    Każdy powinien tworzyć sobie system moralny odpowiadający jego naturze, a następnie zgodnie z nim postępować.

Znajdź nas na Facebooku