Okładka książki Wróżenie z kart dla początkujących: Przepowiadanie losu za pomocą zwykłych kart

Wróżenie z kart dla początkujących: Przepowiadanie losu za pomocą zwykłych kart

Autor:
papier
Joanna
6.6 (5 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Wszystko wskazuje na to, że w zasięgu ręki masz potężne narzędzie przewidywania swojego losu - jest nim talia zwykłych kart do gry. Zamiast więc spędzić kolejny wieczór na brydżu czy pokerze, spróbuj swoich sił w przepowiadaniu przyszłości. Ta książka to kompletny podręcznik wróżenia z talii kart do gry. Prezentuje prostą metodę zapamiętywania znaczenia poszczególnych kart, a także interpretację...

Ta książka to kompletny podręcznik wróżenia z talii kart do gry. Prezentuje prostą metodę zapamiętywania znaczenia poszczególnych kart, a także interpretację układów kart. Odpowiedz sobie na dręczące Cię pytania. Szczegółowo objaśnione przykładowe wróżby krok po kroku pokazują, w jaki sposób złożyć wszystko w jedną, spójną całość. Kilkanaście rozkładów kart odpowiadających na konkretne pytania dotyczące miłości, kariery, wydarzeń nadchodzącego tygodnia lub miesiąca, a także dających prostą odpowiedź "tak" lub "nie".

Wiele osób uważa, że przyszłość nie jest zapisana w kamieniu, więc tak naprawdę wróżenie pozwala przede wszystkim lepiej kontrolować swoje życie. Jeśli więc nie podoba Ci się to, co widzisz w kartach, zareaguj odpowiednio lub zapytaj kart, co masz zrobić, żeby zmienić bieg wypadków. Dlaczego igrać z przyszłością? Po prostu weź do ręki talię i zobacz, co karty mają ci do powiedzenia! Przygotuj się też na nagłą popularność - ktoś, kto umie wróżyć, jest zwykle oblegany przez ludzi pragnących dowiedzieć się, co "mówią" karty na ich temat!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.dobreksiazki.pl/okladka12827-wrozenie-z...»

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników

Dosyć przyjemna i miło napisana. Zawiera najważniejsze i krótkie opisy zagadnień związanych z teoretyką a także praktyczne zasady i przykładowe rozłożenia kart. Proste objaśnienia znaczeń symboliki kart. Dla zainteresowanych tematem będzie miła, lecz polecam szukać dalej czegoś..głębszego.

olguska | 2011-08-29

z łatwościa zrozumiesz jak dobrze wrózyć ze zwykłych kart

Kachusek | 2012-05-29

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Fajna, dla tych co lubią i karty i wróżenie :)

victoire | 2013-10-12

161. rocznica
  • Marina Mayoral
    72. rocznica
    urodzin
    A tata wyjął z plecaka książkę i rzekł:
    - Poznacie tam na pewno wielu przyjaciół, ale i tak chciałbym wam to dać, bo przecież wiecie, że książka jest...
    - Przyjacielem na całe życie! - wyrecytowały chórem dziewczynki.
  • Scott Spencer
    69. rocznica
    urodzin
    Listy były jedynym namacalnym dowodem, dowodem tego, że kiedyś skrzydła wyrastały mi z serca. Znałem inny świat, świat, który nie ma nazwy. Bo takie słowa jak oczarowanie czy rozkosz są zbyt proste, zbyt banalne, nie potrafią go określić. Nic o tym wiecie nie mogę powiedzieć oprócz tego, że go znałe... pokaż więcej
  • Victoria Holt
    108. rocznica
    urodzin
    ...życie bywa najeżone pułapkami, ale gdy ktoś ich bez przerwy wypatruje, może przeoczyć błogosławieństwa, jakich los także nam nie skąpi.
  • Edgar Rice Burroughs
    139. rocznica
  • Timothy Zahn
    63. rocznica
    urodzin
    Wzruszyła ramionami, a jej ognistorude włosy zamigotały w blasku światła.
  • Andriej Płatonow
    115. rocznica
    urodzin
    Woszczew (...) położył się na brzuchu by usnąć i rozstać się ze sobą samym. Ale sen wymaga umysłu spokojnego, ufnego w życie, zdolnego wybaczyć przeżyty ból.
  • A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada
    118. rocznica
    urodzin
    Ode Mnie, który przebywam w każdym sercu, pochodzi pamięć, wiedza i zapomnienie.
  • François Mauriac
    44. rocznica
    śmierci
    (...) jest taki rodzaj głupoty wobec którego czuję się zupełnie bezsilny. Można bez trudu dotrzeć do ludzkiej duszy przez zbrodnię, poprzez najsmutniejsze występki, ale nie można się przedrzeć przez pospolitość.

Znajdź nas na Facebooku