Wróżenie z kart dla początkujących: Przepowiadanie losu za pomocą zwykłych kart

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
6,6 (5 ocen i 3 opinie)
tłumaczenie
Hanna Turczyn-Zalewska
Playing Card Divination for Beginners: Fortune Telling with Ordinary Card
83-7404-005-X
karty, wróżenie
Joanna

Wszystko wskazuje na to, że w zasięgu ręki masz potężne narzędzie przewidywania swojego losu - jest nim talia zwykłych kart do gry. Zamiast więc spędzić kolejny wieczór na brydżu czy pokerze, spróbuj swoich sił w przepowiadaniu przyszłości. Ta książka to kompletny podręcznik wróżenia z talii kart do gry. Prezentuje prostą metodę zapamiętywania znaczenia poszczególnych kart, a także...

Ta książka to kompletny podręcznik wróżenia z talii kart do gry. Prezentuje prostą metodę zapamiętywania znaczenia poszczególnych kart, a także interpretację układów kart. Odpowiedz sobie na dręczące Cię pytania. Szczegółowo objaśnione przykładowe wróżby krok po kroku pokazują, w jaki sposób złożyć wszystko w jedną, spójną całość. Kilkanaście rozkładów kart odpowiadających na konkretne pytania dotyczące miłości, kariery, wydarzeń nadchodzącego tygodnia lub miesiąca, a także dających prostą odpowiedź "tak" lub "nie".

Wiele osób uważa, że przyszłość nie jest zapisana w kamieniu, więc tak naprawdę wróżenie pozwala przede wszystkim lepiej kontrolować swoje życie. Jeśli więc nie podoba Ci się to, co widzisz w kartach, zareaguj odpowiednio lub zapytaj kart, co masz zrobić, żeby zmienić bieg wypadków. Dlaczego igrać z przyszłością? Po prostu weź do ręki talię i zobacz, co karty mają ci do powiedzenia! Przygotuj się też na nagłą popularność - ktoś, kto umie wróżyć, jest zwykle oblegany przez ludzi pragnących dowiedzieć się, co "mówią" karty na ich temat!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.dobreksiazki.pl/okladka12827-wrozenie-z...»

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Podziemny labirynt
  • Próżna
  • Nie zmienił się tylko blond
  • Te chwile
  • Kalinowe serce
  • Elementarz współczesny
  • Złe psy. W imię zasad
  • Tango dla oprawcy
  • W krainie kolibrów
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Włoska symfonia
  • Krew na śniegu
Podziemny labirynt
James Rollins

6,34 (56 ocen i opinii)
Próżna
Sylwia Zientek

7,38 (16 ocen i opinii)
Nie zmienił się tylko blond
Agata Przybyłek

8 (2 ocen i opinii)
W krainie kolibrów
Sofia Caspari

6,86 (7 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

Krew na śniegu
Jo Nesbø

6,16 (236 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+

Dosyć przyjemna i miło napisana. Zawiera najważniejsze i krótkie opisy zagadnień związanych z teoretyką a także praktyczne zasady i przykładowe rozłożenia kart. Proste objaśnienia znaczeń symboliki kart. Dla zainteresowanych tematem będzie miła, lecz polecam szukać dalej czegoś..głębszego.

olguska | 2011-08-29

z łatwościa zrozumiesz jak dobrze wrózyć ze zwykłych kart

Kachusek | 2012-05-29

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Fajna, dla tych co lubią i karty i wróżenie :)

victoire | 2013-10-12
Niben | 2013-08-14