Okładka książki Wróżenie z kart dla początkujących: Przepowiadanie losu za pomocą zwykłych kart

Wróżenie z kart dla początkujących: Przepowiadanie losu za pomocą zwykłych kart

Autor:
papier
Joanna
6.6 (5 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Wszystko wskazuje na to, że w zasięgu ręki masz potężne narzędzie przewidywania swojego losu - jest nim talia zwykłych kart do gry. Zamiast więc spędzić kolejny wieczór na brydżu czy pokerze, spróbuj swoich sił w przepowiadaniu przyszłości. Ta książka to kompletny podręcznik wróżenia z talii kart do gry. Prezentuje prostą metodę zapamiętywania znaczenia poszczególnych kart, a także interpretację...

Ta książka to kompletny podręcznik wróżenia z talii kart do gry. Prezentuje prostą metodę zapamiętywania znaczenia poszczególnych kart, a także interpretację układów kart. Odpowiedz sobie na dręczące Cię pytania. Szczegółowo objaśnione przykładowe wróżby krok po kroku pokazują, w jaki sposób złożyć wszystko w jedną, spójną całość. Kilkanaście rozkładów kart odpowiadających na konkretne pytania dotyczące miłości, kariery, wydarzeń nadchodzącego tygodnia lub miesiąca, a także dających prostą odpowiedź "tak" lub "nie".

Wiele osób uważa, że przyszłość nie jest zapisana w kamieniu, więc tak naprawdę wróżenie pozwala przede wszystkim lepiej kontrolować swoje życie. Jeśli więc nie podoba Ci się to, co widzisz w kartach, zareaguj odpowiednio lub zapytaj kart, co masz zrobić, żeby zmienić bieg wypadków. Dlaczego igrać z przyszłością? Po prostu weź do ręki talię i zobacz, co karty mają ci do powiedzenia! Przygotuj się też na nagłą popularność - ktoś, kto umie wróżyć, jest zwykle oblegany przez ludzi pragnących dowiedzieć się, co "mówią" karty na ich temat!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.dobreksiazki.pl/okladka12827-wrozenie-z...»

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników

Dosyć przyjemna i miło napisana. Zawiera najważniejsze i krótkie opisy zagadnień związanych z teoretyką a także praktyczne zasady i przykładowe rozłożenia kart. Proste objaśnienia znaczeń symboliki kart. Dla zainteresowanych tematem będzie miła, lecz polecam szukać dalej czegoś..głębszego.

olguska | 2011-08-29

z łatwościa zrozumiesz jak dobrze wrózyć ze zwykłych kart

Kachusek | 2012-05-29

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Fajna, dla tych co lubią i karty i wróżenie :)

victoire | 2013-10-12

Kalendarium literackie
  • Ray Bradbury
    94. rocznica
    urodzin
    Książki są po to, by nam przypominać, jacy z nas durnie.
  • Jan Tomkowski
    60. rocznica
    urodzin
    Najprościej mógłbym powiedzieć, że książki otwierają świat: są duchowym bogactwem, szczeblem do kariery, narzędziem rozwoju intelektualnego, źródłem wiedzy. Ale książki są również niebezpieczne. Dlatego równie słuszne wydaje się twierdzenie, że książki świat w jakiś sposób zamykają. Kto raz wszedł d... pokaż więcej
  • Jerzy Jarzębski
    67. rocznica
  • Annie Proulx
    79. rocznica
    urodzin
    Między tym, co wiedział, a tym, w co starał się wierzyć, istniał pewien rozziew, ale nic na to nie można było poradzić, a jeśli nie można czegoś zmienić, trzeba z tym żyć.
  • Peter James
    66. rocznica
    urodzin
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi.
  • Ladislav Klíma
    136. rocznica
    urodzin
    Czyż człowiek bardziej od czegokolwiek co przynależy rzeczywistości nie kocha cieni, iluzji, widm?
  • Jan Kochanowski
    430. rocznica
    śmierci
    Wy, którzy pospolitą rzeczą władacie, A ludzką sprawiedliwość w ręku trzymacie, Wy mówię, którym ludzi paść poruczono I zwirzchności nad stadem bożym zawierzono: Miejcie to przed oczyma zawżdy swojemi, Żeście miejsce zasiedli boże na ziemi, Z którego macie nie tak swe własne rzeczy, Jako wszyt... pokaż więcej
  • Lucjan Szenwald
    70. rocznica