Najpiękniejsze wiersze

Wydawnictwo: Ad Oculos
poezja dziecięca,

Ulubione wiersze dla dzieci, które pamiętamy z dzieciństwa. Niezapomniane utwory: Lokomotywa, Ptasie plotki, Abecadło, Słoń Trąbalski, Rzepka, zosia Samosia czy Okulary ... Uczą dzieci, rozwijają ich wyobraźnię. Pomagają zasnąć, odzyskać dobry humor, sprawiają, że życie dziecka jest piękniejsze. Czytając je dzieciom świetnie się z nimi bawimy. Dzieci uwielbiają wierszowane bajki z morałem. To dzięki nim uczą się szybciej mówić, ich język staje się ładniejszy, a słownictwo bogatsze. Ptasie plotki, Pstryk!, to utwory dzięki którym dzieci bawiąc się mogą wyćwiczyć niesforne r . Przy okazji sami młodniejemy, a śmiechu i zabawy jest co niemiara.

Ulubione wierszyki z dzieciństwa. Niektóre nawet do dziś pamiętam :) Teraz sama chodzę po księgarniach i kupuje chrześniakowi co by od małego wiedział co dobre :)

jatymyoni | 2014-03-02
Na półkach: Przeczytane, Poezja, L. polska