Tomasz Smykowski

Tomasz Smykowski - absolwent studiów informatycznych na UKW, specjalizacja informatyzacja przedsiębiorstw, członek ISOC. Od 7 lat zawodowo zajmuje się jako programista rozwijaniem projektów info... Tomasz Smykowski - absolwent studiów informatycznych na UKW, specjalizacja informatyzacja przedsiębiorstw, członek ISOC. Od 7 lat zawodowo zajmuje się jako programista rozwijaniem projektów informatycznych, w tym od 2 lat społecznościowych, które zanotowały ponad 3 mln odsłon miesięcznie.

Twórca kreatora Zakładka Polishwords. Współpracował z PC World Computer i jest byłym redaktorem technologicznym magazynu Webhosting. Autor książki "Podręcznik tworzenia stron internetowych na Facebooku" i e-booka "Jak promować firmę na Facebooku".

Trener szkolący pracowników firm i instytucji w zakresie wykorzystania Facebooka w marketingu i PR-rze. Prowadził bardzo wysoko ocenione przez uczestników szkolenia z Praktycznego wykorzystania Facebooka w marketingu i reklamie dla Tatrzańskiego Parku Narodowego, Czechowickiej Fabryki Zapałek, Agencji KonkretPR , ZPUE Holding, Biura Usług Turystycznych BUT, Logos Tour, Holiday Inn Kraków, Andropol, PPH Varia Sp. z o.o., Urzędu Miasta w Piekarach Śląskich oraz dla klientów indywidualnych.

źródło opisu: http://www.szkolenia-pr.com.pl/tomasz_smykowski.html

źródło zdjęcia: od autora

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Podręcznik tworzenia stron internetowych na Facebooku
Podręcznik tworzenia stron internetowych na Facebooku
Tomasz Smykowski

10 (1 ocen i 0 opinii)
Podręcznik tworzenia stron internetowych na Facebooku
Wyróżnij się, zdobądź fanów, zwiększ ekspozycję marki, wywinduj sprzedaż i popraw obsługę klienta! Pierwszy podręcznik na rynku pokazujący marketingowcom i firmom jak tworzyć zdumiewające, popularne,...
czytelników: 10 | opinie: 0 | ocena: 10 (1 głos)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
1
9
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (1)

zgłoś błąd zgłoś błąd