Matematyka od zera dla inżyniera

Dexter James BoothKenneth Arthur Stroud Wydawnictwo: Pętla informatyka, matematyka
Engineering Mathematics
Agnieszka Jarosz, Zofia Denkowska, Agnieszka Apenuvor
Pętla
matematyka stosowana dla inżynierów politechnika
Engineering Mathematics
informatyka, matematyka
Agnieszka Jarosz, Zofia Denkowska, Agnieszka Apenuvor
matematyka stosowana dla inżynierów politechnika

Bardzo wartościowy podręcznik do matematyki. Zdecydowanie przydatny dla uczących się i pasjonatów matematyki. Ja należę do drugiej grupy czytelników i mam małe zastrzeżenie co do jakości okładki, jest za miękka do tych gabarytów podręcznika. Oczywiście nie wpływa to na wartość merytoryczną na szczęście.

Znam tę książkę w oryginale od 3-go wydania. Jest najlepszym podręcznikiem do matematyki jaki miałem w ręku. Polskie tłumaczenie jest bardzo przyzwoite. Tematycznie jest to obszerny wstęp do matematyki stosowanej który zaczyna się od podstaw takich jak wyrażenia, równania i funkcje, a kończy na całkach, różniczkach, transformatach, statystyce i prawdopodobieństwie....

• Matematyka
  • Matematyka i Fizyka
  • Nauki ścisłe
  • 1. 13. Kanon
  • 1. 16. Informatyka i matematyka
  • 1. 1. Poradniki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Matematyka od zera dla inżyniera