Sara Gruen

Kanadyjska pisarka z podwójnym obywatelstwem[amerykańskim], zajmująca się pisaniem książek poświęconych w głównej mierze zwierzętom, którym się poświęca będąc członkinią wielu organizacji charytatywny... Kanadyjska pisarka z podwójnym obywatelstwem[amerykańskim], zajmująca się pisaniem książek poświęconych w głównej mierze zwierzętom, którym się poświęca będąc członkinią wielu organizacji charytatywnych zajmujących się ich ochroną i prawami.

źródło opisu: Wikipedia

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
U brzegu
U brzegu
Sara Gruen

5,89 (70 ocen i 14 opinii)
U brzegu
Autor:
Seria: Salamandra
Rok 1945. Troje bogatych Amerykanów – Maddie, Ellis i Hank – przybywa do Szkocji szukać potwora z Loch Ness. Rozpieszczona Maddie powoli odkrywa prawdę o swoim małżeństwie. Uzmysławia sobie, że wyszła...
czytelników: 244 | opinie: 14 | ocena: 5,89 (70 głosów)
Woda dla słoni
Woda dla słoni
Sara Gruen

7,19 (2606 ocen i 330 opinii)
Woda dla słoni
Autor:
Porywająca opowieść o niezwykłej miłości i wielkiej przygodzie, która na zawsze odmieniła życie wszystkich bohaterów. Jacob Jankowski to żywiołowy student weterynarii, jego świat przewartościowuje wia...
czytelników: 6802 | opinie: 330 | ocena: 7,19 (2606 głosów) | inne wydania: 2

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze (1)

Przeczytaj także

2
3250
3673
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (22)

Czytelnicy (3250)

Cytaty tego autora (10)
lista cytatów dodaj cytat
Powiązane treści
Jeśli zimową porą pisarz

Jeśli znana pisarka próbuje skorzystać z promocji organizowanych na Black Friday i kupić popularne zabawki, by następnego dnia próbować je sprzedać z zyskiem, ani dziennikarze, ani czytelnicy nie potrafią przejść obok tego obojętnie. Nawet jeśli ten proceder tłumaczy szlachetnymi pobudkami. Historia o Sarze Gruen, autorce „Wody dla słoni”, i Hatchimalach.


więcej
Pięć książek z wodą

Jak wiadomo książki wody nie lubią. I pod tym względem panuje pełen egalitaryzm - zarówno książki papierowe, e-booki, jak i audiobooki tracą swoje właściwości po kontakcie z jakimkolwiek płynem. Czytelnicy za to nie przepadają za laniem wody przez pisarzy - przegadane książki są najgorsze. Nic za to nie stoi na przeszkodzie, aby motyw wody umieścić w tytule: pasuje to zarówno do kryminałów, autobiografii, romansów, jak i literatury pięknej. 


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd