Paweł Imperowicz

Rocznik ’84. Fan fantastyki i literatury pochodnej od kiedy czytanie było czymś więcej niż tylko smutnym obowiązkiem związanym z lekturami szkolnymi. Zapalony RPGowiec i miłośnik gier bitewnych, które... Rocznik ’84. Fan fantastyki i literatury pochodnej od kiedy czytanie było czymś więcej niż tylko smutnym obowiązkiem związanym z lekturami szkolnymi. Zapalony RPGowiec i miłośnik gier bitewnych, które złośliwcy nazywają „żołnierzykami”. Gra we wszystko i na wszystkim, kiedy tylko może, kiedy ma czas, kiedy nie pisze.
Z wykształcenia i wyboru entuzjasta filozofii i logicznego myślenia, z zawodu administrator zasobu ludzkiego. Wielbiciel wszystkiego co żyje, jak i samego życia, w jego niezwykłej, zaskakującej formie.
Personel dla jednego kota i dwóch królików. Niektórzy mawiają, że jest niepoprawnym adoratorem pierogów. Zodiakalny rak, choć na co dzień zachowuje się jak zwyczajna sowa, która bez kilku kaw nie jest w stanie otworzyć oczu. Nocami tańczy na klawiaturze, zmieniając wybujałe fantazje na kilobajty tekstu.

źródło opisu: http://geniuscreations.pl/autorzy/pawel-imperowicz/

źródło zdjęcia: http://geniuscreations.pl/autorzy/pawel-imperowicz/

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Geniusze fantastyki
Geniusze fantastyki
Anna Kańtoch, Romuald Pawlak, Agnieszka Hałas, Dawid Kain, Paweł Majka, Michał Cholewa, Wiesław Gwiazdowski, Tomasz Kilian, Marcin Pągowski, Daniel Nogal, Magdalena Kubasiewicz, Anna Nieznaj, Jacek Wróbel, Iza Korsaj, Artur Laisen, Marcin Podlewski, Maria Dunkel, Joanna Krystyna Radosz, Marta Krajewska, Marcin Jamiołkowski, Michał Jan Chmielewski, Katarzyna Rupiewicz, Dawid "Fenrir" Wiktorski, Marcin Guzek, Anna Hrycyszyn, Rafał Cuprjak, Sebastian Hejankowski, Anna Karnicka, Paweł Imperowicz

5,93 (81 ocen i 25 opinii)
czytelników: 271 | opinie: 25 | ocena: 5,93 (81 głosów)
Nawrócony Mesjasz
Nawrócony Mesjasz
Paweł Imperowicz

0 (0 ocen i 0 opinii)
czytelników: 11 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

2
101
157
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (101)

Powiązane treści
Czytanie za darmo? Czemu nie!

Wszyscy, jak tu jesteśmy lubimy czytać. A jeszcze bardziej lubimy czytać za darmo. Oczywiście można korzystać z bibliotek, ale co zrobić jak nie możemy, albo nie chcemy wychodzić z domu, a bardzo chce nam się czytać? Z pomocą przychodzą nam wydawnictwa, które wypuszczają darmowe i co najważniejsze atrakcyjne ebooki!


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd