Życzę państwu dobrej nocy

Have a Nice Night
kryminał, sensacja, thriller
Ewa Gajkowska

2084

Świetna rozrywka na plażę..Mimo niewielkich rozmiarów (190 stron) mamy interesującą intryge dobrze nakreślone postacie i (wbrew temu co pisze mój poprzednik) emocjonujący finał.

Chase w jednym ze swoich najlepszych wydań. Książka nie jest najdłuższa, ale caly czas coś się dzieje. Fantastycznie opowiedziana intryga. Liczyłem na jakąś Extra niespodziankę na koniec, jednak sie przeliczyłem. Mimo to kawal dobrego kryminału, z fajnymi dialogami. Kobietom może się nie spodobać sposób w jaki opisuje bohaterki tej książki. Łase na pieniądze, atrakcyjne...

• KRYMINAŁY
  • Chcę w prezencie
  • 2013
  • Z antykwariat

Dodaj cytat z książki Życzę państwu dobrej nocy