Perkusista

Okładka książki Perkusista
Barry Fantoni Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza Seria: Z Kciukiem kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Z Kciukiem
Stickman
Krajowa Agencja Wydawnicza
1989-01-01
1989-01-01
Anna Brzezińska

więcej Więcej

Bardzo dobry kryminał. Wciągający, z niezłą akcją o zaskakujących zwrotach akcji. Inteligentny prywatny detektyw, mroczne sekrety adwokackie i lekarskie oraz udane ocalenie od krzesła elektrycznego niewinnego tytułowego perkusisty. w tle skomplikowany eksperyment psychologiczny. Polecam, warto.

Dobry klimat, ciekawa zagadka. Wciąga, za małe grosze z antykwariatu lub w bibliotece - warto sięgnąć.

• 2016
  • Kryminał, sensacja