Podręcznik projektowania architektoniczno - budowlanego

Ernst Neufert Wydawnictwo: Arkady technika
Bauentwurfslehre
1992-01-01
Krzysztof Żak, Stefan Muszyński, Andrzej Machalski, Stanisław Gawroński, Krystyna Słowik, Wiesław Słowik
Arkady
architektura budownictwo
Bauentwurfslehre
technika
architektura budownictwo

Na półkach: , , , ,

Ta książka to kompendium wiedzy na temat architektury i budownictwa. Nie bez przyczyny jest pozycją obowiązkową każdego studenta związanego z tymi dziedzinami. Konkretna, przejrzysta - taka jak trzeba!

"Biblia" architekta :)

Nie potrafię ocenić książki "gwiazdkami" ale z pewnością jest to ziezbędnik każdego architekta, projektanta wnętrz, budowniczych, inżynierów. Nie wyobrażam sobie nauki i studiów bez tej 'księgi'.

Skarbnica wiedzy dla architektów i inżynierów. Chociaż w sumie nie tylko. Każdy znalazłby tam coś co wyda mu się interesujące.

• Architektura
  • Chcę w prezencie