Piętno rzeki

Patricia Briggs Wydawnictwo: Fabryka Słów Cykl: Mercedes Thompson (tom 6) fantastyka, fantasy, science fiction
River Marked
2015-02-20
2011-03-03
Marek Najter
Fabryka Słów
Mercedes Thompson
River Marked
Mercedes Thompson (tom 6)
fantastyka, fantasy, science fiction
2015-02-20
Marek Najter
Mercedes Thompson

Nie będę się rozwodzić, fani wcześniejszych części nie będą rozczarowani. Jeśli ktoś rozpoczyna czytelniczą przygodę, też się zorientuje.

Niestety wiało nudą. Szkoda.

Co za końcówka!! Nie powiem, łezka się pojawiła. Jak zawsze świetna historia, chociaż druga połowa bardziej mi podeszła. Kontynuacja murowana!

Kolejny tom serii utrzymuje poziom fabularnie, ale polska redakcja kuleje. We wszystkich poprzednich książkach razem wziętych nie było tyle błędów, literówek czy „zjedzonych” wyrazów co w tej części.

To chyba mój ulubiony tom serii. Jakoś mi się spodobały klimaty folkloru native American. Te serię czytam po angielsku, nie wiem jak wersja polska się prezentuje pod względem językowym.

Mercy nie zawodzi, chociaż to Adam jej towarzysz wciąga ją tym razem w niebezpieczną przygodę i to w dodatku w ich podróż poślubną. Ach, ta odrobina słodyczy, szorstka zaborczość oraz walka rozumu z sercem. Giną ludzie w rzece, nikt nie wie dlaczego. W życiu Mercy pojawia się niespodziewanie ważna postać dla jej istnienia, daje to pewne wyjaśnienie dlaczego może być ona...

Super seria! Uwielbiam wszystkie części!

Ten tom przeczytałam tak szybko (w tym samym dniu w którym skończyłam poprzedni) chyba tylko siłą rozpędu. Ze wszystkich do tej pory skończonych z serii o Mercedes ten jest zdecydowanie najgorszy.

Wszystkie książki z serii składają się z kilku stałych elementów. Należą do nich "nowa, wielka przygoda", czyli zasadniczy temat danej części i wątki stałe, jak relacja Mercy i...

Ten tom wyjątkowo jak dla mnie okazal się nudny i nieciekawy.
Choć wiele wnosi i wyjaśnia tajemnic przeszłości Mercy.

Ten moment kiedy poznajesz nowego i ważnego bohatera :D i z jednej strony go kochasz a z drugiej nie znosisz... Nie zachęciłam??? Seria stała się moją wielką miłością i im dalej tym bardziej ją kocham :D

Dyskusje

• Fantastyka