Zmowa. IV rozbiór Polski

II wojna światowa
historia
II wojna światowa

1937

Każdy zainteresowany historią powinien przeczytać.Autor ma nietypowe podejście do kwestii II wojny światowej mianowicie uznaje pakt Ribbentrop-Mołotow za IV rozbiór Polski(zupełnie inaczej niż podają polskie podręczniki szkolne bredzące trywialnie o ,,wkroczeniu Sowietów''bądź ,,przekroczeniu granicy przez Armię Czerwoną'').Dziwię się,że tyle lat po 1989r. w Polsce wciąż...

• Historia
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt