Wszystko albo nic

Okładka książki Wszystko albo nic
Debbie Macomber Wydawnictwo: HarperCollins Seria: Harlequin Satine literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2011-02-04
Agnieszka Dobrowolska
śmierć przyjaciel miłość uczucia

więcej Więcej

Na początku nawet wciągała książka, ale im dalej tym coraz gorzej było. Tak nie życiowej i fantastycznej książki dawno nie przeczytałam. Wiem, że to romans, ale bez przesady jakbym chciała przeczytać książkę fantasty to bym po ten gatunek sięgnęła.

Z prozą Debbie Macomber miałam do czynienia wiele razy i niezmiennie jest to spotkanie ciekawe, a zarazem owocne w emocjonalne doznania. Z pewnością, że sięgam po dobrą lekturę, nastawiłam się na niepowtarzalne wrażenia wyniesione z omawianej niżej powieści. Całe szczęście, że znów się nie zawiodłam, gdyż autorka udowodniła swoją wyjątkowość. Powołała do życia...

To moja kolejna książka z serii satine i jeszcze lepsza niż poprzednia. Tym razem mamy historię Lynn, którą bardzo dotknęła śmierć męża. Zginął on na służbie. Lynn bardzo liczyła na pomoc ich przyjaciela Rydera, jednak i jemu trudno się pogodzić z tym co się stało, porzuca pracę w policji i wyjeżdża. Kiedy Lynn w końcu po paru latach udaję się pogodzić ze śmiercią męża, i w...

Lekka, łatwa i przyjemna, do przeczytania na jesienny wieczór :) prosty język, ciekawa fabuła i ciekawi bohaterowie :) polecam na odprężenie po stresujących dniach :)

• Harlequin
  • 2014
  • 2012
  • Literatura amerykańska
  • Zagraniczne
  • 2016

Dodaj cytat z książki Wszystko albo nic