Plan lotu

978-83-610-4043-9
Konrad Pawłowski
plan lotu psychologia

więcej Więcej

Świetna książka. Wśród wielu pozycji Tracego ta najlepiej opisuje drogę do osiągnięcia sukcesu. Autor nie mówi nam co robić z naszym życiem. Mówi jednak jak działać, kiedy już to mwiemy. Jak zawsze motywuje do, rozwijania naszej wiedzy i umiejętności. Ktoś powiedział, że bardziej niż cel, liczy się droga no niego. To ona uczy nas najwięcej. Tracy określa cel jako kompas i...

to chyba moja ulubiona ksiazka Briana Tracy ;)

O wyznaczaniu celów i ich realizacji. O tym, że wszystko wynika z naszego działania.

Książka dobrze opisuje problem stawiania sobie celów. Wszystko jest jasno zobrazowane na przykładach związanych własnie z lataniem.

absolutny klasyk i bardzo motywująca, mądra książka... powinna znaleźć się na półce w każdym domu by pomóc ukształtować każdego młodego człowieka

Poradników na temat zarządzania czasem i wyznaczania sobie celów jest multum dlatego do książki podchodziłem dosyć sceptycznie i trochę czasu mi zajęło zanim ją w przeczytałem. I tak, od razu co mi się rzuciło w oczy to to, że książka jest zwięzła i konkretna, czyta się ją jednym tchem. Zawiera ona dużo porad pisanych lekkim językiem bez zbędnego lania wody. Godna polecenia...

bardzo dobra pozycja dla wszystkich, którzy chcą poczuć się w swoim życiu pilotami własnego samolotu. daje motywację do tego, żeby wziąć ster w swoje ręce.

Genialna! Pomaga wyznaczyć właściwy kurs na sukces :) i zmusza do tego, by zajrzeć w siebie, zrobić sobie remanent w swoich celach. polecam! :)

• Rozwój osobisty
  • 2013
  • Chcę w prezencie
  • 2020
  • 2019

Dodaj cytat z książki Plan lotu