Barwy uczuć

Nora Roberts Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: MacGregorowie (tom 4) literatura obyczajowa, romans
One man’s art
literatura obyczajowa, romans
2010-09-24
Ewa Górczyńska
miłość uczucia schronienie spokój

To taki bardzo typowy romans. Ona piękna jak syrena, mądra, wybuchowa, ale delikatna i tak dalej i tak dalej. Przede wszystkim to artystka tak znamienita, że każdy docenia jej kunszt i jeśli w ogóle szanuje sztukę, to ma jej obraz. On z kolei to arcyprzystojny gbur, który łapie kobietę w silne ramiona, gdy ta potknie się o próg. Odludek, autor komiksów, ale oczywiście...

Do połowy miała duży potencjał... a potem on zniknął i książka zamieniła się w typowe romansidło. Nigdy nie byłam fanem tego typu literatury, chciałam tylko się przekonać czy na pewno. To nie dla mnie.

Uwielbiam książki tej autorki :)
A ta książka pokazuje jak mogą być mocne uczucia do drugiej osoby.
Zawiera śmieszne momenty nie jest napisana nudno ale bardzo ciekawie co bardzo mnie wciągnęła i widziałam wszystko jakbym oglądała film.
Bardzo podoba mi się moment w którym po raz pierwszy się zobaczyli. Polecam całym sercem każdej osobie która lubi czytać książki :)

Typowy harlequin. Lekko się czyta, nie trzeba się zagłębiać w treść, szybko się wszystko dzieje. Niezła książka, ale jak dla mnie za szybko się wszystko dzieje między dwoma głównymi bohaterami. Ale gdy ktoś ma ochotę na lekką powieść to polecam ;)

Rewelacyjna książka opowiadająca o mężczyźnie, który jako dziecko widział śmierć swojego ojca i postanowił uciec od ludzi i zamieszkał w latarni. Niestety jego spokój zaburza w pewną burzę piękna Gennie, która jak się okazuje również ma cięty język i jest uparta. Okazuje się, że jednak pomimo znaczących różnic na pierwszy rzut oka pasują do siebie idealnie tylko czy miłość...

Grant Campbell ceniony rysownik komiksow,jest zgorzknialym samotnikiem. Celowo zamieszkal na odludziu w latarni morskiej, z dala od swiata i ludzi Nic wiec dziwnego, ze gdy do jego zycia z impetem wtargnela Gennie Grandeau,jest wsciekly.Owszem,udziela jej schronienia przed burza, ale nastepnego dnia kategorycznie zada, by opuscila jego samotnie. Ku jego oburzeniu po kilku...

Uwielbiam twórczość Nory Roberts . Genialnie oddaje atmosferę w dialogach gdzie w największej awanturze znajdziesz coś co Cię rozbawi :)

Na wstępie zaznaczam, że przeczytałam nowe wydanie powieści pt. "Grant".

Genevieve Grandeau(Gennie)w deszczową zimną noc staje przed drzwiami latarni morskiej w małym miasteczku Windy Point. Otwiera jej bardzo przystojny Grant. Tych dwoje od pierwszych chwil się kocha i nienawidzi za razem.
Oboje są artystami-ona jest malarką, on pisze i rysuje popularne komiksy. Na...

Prosta, bardzo bardzo relaksująca. Romans bez czegoś ekscytującego jak to jest w późniejszych książkach Nory Roberts. Mimo tego nie żałuję, bo akcja jest ciekawie skomponowana ;)

Grant Campbell

Dyskusje