Kodeks uczuć

Nora Roberts Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: MacGregorowie (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Tempting Fate
9788323872016
Klaryssa Słowiczanka
romans caine miłość roberts

Ceine MacGregor

Tym razem Nora Roberts poznaje nas bliżej z Caine'em MacGregorem. Bohater jest wiecznym utrapieniem swego ojca. Zdobył wykształcenie na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni wyższych na świecie, w karierze zawodowej, jak na swój wiek, też osiągnął sporo Wciąż jednak nie chce się ustatkować. A wiadomo, że dla Daniela MacGregora nie ma niczego ważniejszego niż rodzina i...

Książka należy do tych,co pochłania się ją jednym tchem. Jest powiązana z książką "Zagraj ze mną" i wydaje sie nieco podobna lecz moim zdaniem duzo lepsza od swojej poprzedniczki. Losy dwóch adwokatów,którzy później stają się partneerami w zawodzie i nie tylko ciągle zatrzymywaly mnie by nie odkładać tej powieści na półkę polecam :)

Kolejny tom losów klanu MacGregorów. Tym razem głównym bohaterem jest brat Sereny(znanej z "Zagraj ze mną")-Caine, oraz jej szwagierka Diana. Tą parę również dopada miłość...
Miłe czytadło dla relaksu...

Kolejna książka Nory Roberts, którą czytam tylko dlatego, bo chcę uporać się z wszystkimi jej powieściami. Romans standardowy, troszkę banalny. Książka, którą można przeczytać w 2 godziny, idealna na relaks totalny. Zdecydowanie bardziej lubię te bardziej skomplikowane powieści Nory, które mnie do siebie przyciągają. Więcej akcji, zdarzeń, tajemnic, romans jako tło ;)

Obiecałam sobie, że przeczytam wszystkie powieści Nory Roberts, bo spodobały mi się jej książki łączące sensację, tajemnice, miłość i zagadkę. Nora Roberts zaczynała, jak się okazuje, od romansów. Przeczytane - w porządku. To dobra, relaksująca książka, która jest idealnym sposobem na chwilę odpoczynku. Jak ulubiony serial ;)

Nie będę się rozwodzić nad zasadnością przeczytania tej książki lub jej brakiem. To co mi się spodobało w niej to postać głowy rodu MacGregor - Daniel. Myślę, że z przyjemnością przeczytam sobie książkę o nim (bo wiem, że takowa jest:))

Kolejna książka o losach rodziny McGregorów. Tym razem autorka opisuje miłość Caine McGregora.
Młody, przystojny, wzięty adwokat, kobiety zdobywa równie łatwo, jak wygrywa sprawy w sądzie, ale do czasu. Selena bardzo chciała poznać Dianę – siostrę swojego męża. Po wielu próbach udaje się. Jednak na lotnisko zamiast Justina lub Seleny wyrusza po Dianę – Caine, młodzi...

kolejna książka pani Nory, której zakończenie mnie w pełnie nie usatysfakcjonowało, naprawę... dla mnie to jest urwane, brakuje czegoś, tak rozdziału, może dwóch, ogólnie epilogu, bo tak kończy się na wyznaniu i to nie dosyć banalnym. świetni bohaterowie, silne osobowości choć nie do końca rozwinięty wątek głównej bohaterki i trochę brak uczuć, więcej uczuć, bo mamy znów...

Fajne dwie historie, romantyczne historie. Dialogi z poczuciem humoru, dreszczykiem emocji. Podobała mi się ta pozycja. Polecam

Dyskusje

• Nora Roberts