Sekrety mojego życia w Hollywood

Okładka książki Sekrety mojego życia w Hollywood
Jen Calonita Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Sekrety mojego życia w Hollywood (tom 1) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Sekrety mojego życia w Hollywood (tom 1)
Secrets of My Hollywood Life
Nasza Księgarnia
2009-01-01
2009-01-01
Natalia Wiśniewska

więcej Więcej

Książkę znalazłam przypadkiem podczas buszowania w "Taniej książce".Opis mnie zachęcił i wcale się nie rozczarowałam,a wręcz przeciwnie-książka pozytywnie mnie zaskoczyła.Ciekawa,niespotykana,wielowątkowa fabuła,fantastyczni bohaterowie i wspaniałe opisy.
Gorąco polecam!

Ciekawa dla nastolatek :)

Na półkach: , , , ,

Dostałam tę książkę prezencie i na początku nie mogłam się za nią zabrać, opis i opinie nie zachęcały do tego w najmniejszym stopniu. Jednak gdy postanowiłam wreszcie ja przeczytać, uznałam że książka nie jest najgorsza. Co prawda jest ona dla co najwyżej gimnazjalistek, ale jeżeli lubi się takie rzeczy to jak najbardziej polecam ;)

Tak książka irytowała mnie w pewnych momentach. Według niej noszenie ubrań z sieciówek to faux pas, a człowieka można poznać po marce butów. No cóż, być może tak jest w Hollywood, ale że ja jestem z Krakowa, to nie widzę w tym żadnego sensu.

Pominąwszy to wszystko, od początku gdy Kaitlin wpada na "genialny pomysł" przemiany w zwyczajną nastolatkę do głowy wpadło mi...

Bardzo fajna książka, napisana z perspektywy kogoś takiego jak ja, tylko w postaci gwiazdy Hollywood :D Dziwi mnie tylko jedno - skoro Rachel była taka biedna, nie zdziwił ich sidekick z kryształkami?

To pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam. Do lektury zachęcił mnie opis na okładce i tytuł. Bardzo lubię książki o gwiazdach, ich historie, pamiętniki, biografie itp. Bo kto nie chciał jak był mały albo potem nawet być sławny? Chyba nie ma osoby, która by nie chciała, a przynajmniej tak wynika z moich obserwacji. Lektura tej książki zajęła mi ok 3 godziny. Świetnie...

Całkiem przyjemnie się ją czytało...

• Wymienię
  • Młodzieżowe