Czarny Maciek i wieża śmierci

Dariusz Rekosz Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Czarny Maciek (tom 2) Seria: Z Kotem literatura dziecięca
W.A.B.
Czarny Maciek (tom 2)
literatura dziecięca
Z Kotem

Kolejna przeczytana przeze mnie książka z serii "Czarny Maciek". Bardzo dobrze się czyta. Nieskomplikowana, przyjemna, lekka. Czasami trudno na ludzki rozum wziąć przedstawione wydarzenia (niektóre są fantastyczne i nie do uwierzenia)ale kto powiedział, że trzeba we wszystkim być kompletnym realistą?

• Dla dzieci i młodzieży
  • Nie posiadam