Szeryfowie

Okładka książki Szeryfowie Stuart Woods
Okładka książki Szeryfowie
Stuart Woods Wydawnictwo: Amber Cykl: Will Lee (tom 1) Seria: Sensacja [Amber] kryminał, sensacja, thriller
Will Lee (tom 1)
Sensacja [Amber]
Chiefs
Amber
1994-01-01
1994-01-01
Dariusz Ćwiklak
Amber

Okładka spowodowała że myślałem o tej książce jako o jakiejś powieści futurystycznej, błąd to nie jest sf. Powieść ciekawa bo z jednej strony watek kryminalny a z drugiej spojrzenie na Poludnie Ameryki od lat 30 do 60. Pod koniec byłem nieco zmęczony lektura (następujące po sobie kadencje szeryfów) ale tez zainteresowany jak się zakończy watek kryminalny. ostatecznie jestem zadowolony z lektury.

Im bliżej końca tym lepiej.
Fabuła spójna, ciekawa.
Język / tłumaczenie całkiem dobre.
Ogólne wrażenie - lekka, przyjemna ale nie wybitna książka.

Im bliżej końca tym lepiej.
Fabuła spójna, ciekawa.
Język / tłumaczenie całkiem dobre.
Ogólne wrażenie - lekka, przyjemna ale nie wybitna książka.

Książka jest rewelacyjna, dosłownie się ją połyka! Odpowiedź na pytanie, kto jest mordercą znajdujemy bardzo szybko, ale jak się okazuje nie to jest najważniejsze.. Zaskakują postacie, żadna z nich nie pojawia się w książce przypadkowo. Bardzo dobra na urlop. :) Polecam!

• Oddane do biblioteki
  • Thriller/sensacja/kryminał