Zagraj ze mną

Nora Roberts Wydawnictwo: Harlequin Cykl: MacGregorowie (tom 1) Seria: Harlequin Satine literatura obyczajowa, romans
Playing the odds
literatura obyczajowa, romans
Klaryssa Słowiczanka
Harlequin Satine
uczucia miłość rodzina

o krupierce z bogatego domu, którą uwiódł właściciel hoteli. na początku są na statku, potem ona się dowiaduje, że on zna jej ojca, który próbował ich swatać, ona sie wkurzyła i połamała ojcu cygara.
ona zostaje współwłaścicielem jednego z hoteli Justina.
Serena zostaje porwana, ale ucieka.
żyją długo i szczęśliwie.
wciągnęła mnie. od M L

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moje czytelnictwo można podzielić na dwa rodzaje: przypadkowe książki lub twórczość danego autora od początku do końca. Lubię zauważać zmianę jaka zachodzi w stylu pisania ;)
Książki Nory Roberts czytam od pierwszej napisanej i chyba pierwszy raz widzę zmianę w historii ;) Do tej pory było trochę jak w dr Housie pierwsza diagnoza zawsze błędna ;) Zazwyczaj była kłótnia,...

Dwa ciekawe opowiadania, powiązane ze sobą. Tylko w tym pierwszym było trochę dramatycznie, ale ogólnie obydwa mi się podobały.

Z ZASOBÓW BIBLIOTEKI W TORONTO
Dopiero po przeczytaniu kilkudziesięciu stron, zajrzałem do życiorysu autorki i zorientowałem się, że już coś jej czytałem. I znalazłem tylko, że pod pseudo J. D. Robb - "Śmierć cię pokocha"; recenzję zaczynałem słowami:
".....Nora Roberts (ur. 1950) jest niewątpliwie fenomenem, bo mieć pomysły na ponad 250...

Majętna Serena MacGregor, aby się odciąć od wpływów kochanego i kochającego ojca zaciąga się na luksusowy statek kasyno, gdzie pracuje jako krupierka. Poznaje tam przystojnego hazardzistę Justina Blade`a.
Czy ich spotkanie to na pewno przypadek?

Książka to dwie powieści w jednym opowiadające o kolejnych przygodach rodu MacGregorów :) Serena to jedyna córka seniora rodu Daniela, która pływa na statku jako krupierka tam przebiegły mogłoby się wydawać ojciec wysyła na jej statek żeby ją zeswatać ze swoim długoletnim partnerem biznesowym, ale również przyjacielem, którego traktuje jakby był z rodziny. Pełna humoru oraz...

Miło się czytało...ale fajerwerków brak

Przeczytałam ale na końcu poczułam niesmak za bardzo lukrowana powieść za dużo przypadków, przewidywalne opowiadanie jakich milion, motyw miłości, bogactwa i zemsty. Plus za to ze dobrze się czyta, lekkim językiem jest napisana ale nic poza tym. Typowe love story.

Serena MacGregor ma dość nadopiekuńczego ojca, który marzy, by córka wyszła za mąż i urodziła dzieci. Nie chce, by ktokolwiek wtrącał się w jej życie, dlatego ucieka na Karaiby i zostaje krupierką przy stoliku do black jacka na luksusowym liniowcu. Tam poznaje przystojnego i zniewalającego hazardzistę Justina Blade’a. Wbrew własnej woli zakochuje się w nim, i to ze...

Serena MacGregor

• Nora Roberts
  • Romans
  • 2013
  • 2018
  • 2014

Dodaj cytat z książki Zagraj ze mną