Nocny jeździec

Okładka książki Nocny jeździec
Max Brand Wydawnictwo: ALFA Cykl: Gwiżdżący Dan (tom 2) Seria: Sensacja! Romans! Przygoda! powieść przygodowa
powieść przygodowa
1990-01-01
1990-01-01
Janina Sujkowska

więcej Więcej

Autor poświęca zbyt wiele uwagi nudnym i mało realnym opisom „cierpień" i „męk" postaci, przez co akcja toczy się bardzo wolno. Nie polecam, nawet fanom westernów.

Na półkach: , , , , ,

Mam podobne odczucia, jak z poprzednią powieścią autora - "Siódmego człowieka", ale tamta podobała mi się bardziej. Tutaj zabrakło mi się akcji i nużył mnie opis psychologiczny głównego bohatera, byłoby to ciekawy, gdyby nie tak przesadzone, jak jest w rzeczywistości.

Prawdę mówiąc zawiodłem się na tej książce. Oczekiwałem typowego westernu lecz niestety otrzymałem jakąś psychologiczną paplaninę.Autor skupił się na psychologicznym aspekcie rozdarcia głównego bohatera.Książka dla wytrwałych.

• Przygodowe
  • W języku obcym
  • 2021
  • Max Brand
  • 2014
  • Do przeczytania i oddania

Dodaj cytat z książki Nocny jeździec